Главная » 2011 » Апрель » 23
Четвертьфинальная пара «Енакиевец» - «Кардинал-Ровно» первыми определили участника полуфинала и того, кто будет бороться за 5-8 места.

На второй матч в Енакиево гости решили сменить вчерашнюю не фартовую бело-зеленую форму на фиолетовую. Но, наверное, дело было не в форме ... Читать дальше »
Просмотров: 541 | Добавил: futsalukrain | Дата: 23.04.2011

Те, що ТВД є доволі незручним суперником для "Урагану", перед третьою грою плей-офф у передматчевому інтерв'ю зазначав Максим Павлюк. Натомість наставник львів'ян Леонід Маковський ще після першого матчу у Львові зізнався, що його команда була готова до післяматчевих пенальті.

Тиждень тому до ... Читать дальше »
Просмотров: 574 | Добавил: futsalukrain | Дата: 23.04.2011

Львівська "Енергія-Тайм” прогнозовано втретє перемогла ПФС - 5:1. Отож, рахунок у чвертьфінальній серії футзального чемпіонату став 3:1 на користь галичан. Для кримчан сезон завершився, а львів'яни продовжать боротьбу за нагороди турніру.

ПФС знову застосував свою улюблену тактику – із перших се ... Читать дальше »

Просмотров: 585 | Добавил: futsalukrain | Дата: 23.04.2011