Главная » 2012 » Февраль » 03
Гравець львівської «Енергії» та національної збірної України Максим Павленко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про перший матч «синьо-жовтих» (Україна – Словенія 6:3) на чемпіонаті Європи, що триває в Хорватії.

- Взагалі, нам поталанило з тим, що мали можливість вивчити словенців по ... Читать дальше »

Просмотров: 428 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012

1-й тайм

... Читать дальше »
Просмотров: 868 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012

1-й тайм
Просмотров: 562 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012

Збірна України з футзалу, кістяк якої складають гравці львівської Енергії, не без фортуни перемогла збірну Словенії у першому матчі з рахунком 6:3 і пробилася до чвертьфіналу змагань.

Збірна Словенії, програвши у другому матчі поспіль, ... Читать дальше »

Просмотров: 542 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012

Збірна України з футзалу, розгромивши в стартовому матчі ЄВРО-2012 команду Словенії (6:3), достроково завоювала путівку до чвертьфіналу змагань.

Оцінюючи шанси української збірної на футзальному форумі найкращих команд Старого Світу, хорватська преса ретранслювала мотиви, озвучені задовго до ... Читать дальше »
Просмотров: 550 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012

Просмотров: 537 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012

Сборная Румынии реабилитировалась за стартовое поражение от хорватов, одолев бронзового призера ЕВРО-2010 сборную Чехии благодаря двум голам во втором тайме. Сенсационная победа принесла дружине испанца Сито Риверы заветную путевку в 1/4 финала.

Поражение оставляло Румынию за чертой плей-офф, ... Читать дальше »
Просмотров: 473 | Добавил: futsalukrain | Дата: 03.02.2012