Главная » 2011 » Февраль » 25 » Збірна України познущалася з Туреччини
23:50
Збірна України познущалася з Туреччини
Збірна України з футзалу чудово провела другий матч у своїй групі на відбірному турнірі до чемпіонату Європи. Синьо-жовті познущалися зі збірної Туреччини – 12:2. В таких іграх кажуть, що це гра в «одні» ворота…
Голи у ворота турків посипалися на перших хвилинах матчу. Гравці «Енергії-Тайму» Легчанов та Рогачов уже в дебюті матчу оформили серйозну заявку на перемогу. Окрилені успіхом господарі майданчика не збавили обертів і продовжили добивати свого суперника. У першому таймі забивали ще Чепорнюк, Овсянніков та Клочко. З атакою збірної України турки нічого зробити не змогли. Натомість самі у першій половині гри провели одну атаку, після якої забили гол престижу. Загалом, перший тайм завершився з рахунком 9:1 на користь фаворита матчу.

Другий тайм господарі розпочали з п’ятим польовим гравцем, функції якого виконував Валерій Легчанов. Якщо з першої атаки забити українцям не вдалося, то зробили це наші гравці з другої спроби. Свій перший гол у матчі провів Сергій Якунін. До завершення матчу синьо-жовті продовжували розривати оборону суперника і завершувати свої атаки на будь-який смак. Різниця в класі та в майстерності гравців відчувалася. Знущання зі збірної Туреччини у другому таймі завершили Михайло Романов та Сергій Чепорнюк. Єдине, що вдалося гостям у другому таймі, – забити ще один гол престижу. Інший матч нашої групи, в якому зустрічалися бельгійці та угорці, завершився на користь останніх з рахунком 4:3. Відтак, збірна Бельгії стала першою командою у нашій групі, яка після другого туру втратила усі шанси зачепитися за путівку на чемпіонат Європи.

Україна - Туреччина - 12:2 (9:1)
Україна: Іваняк (Литвиненко, 21), Замятін, Легчанов, Овсянніков, Клочко, Сорокін, Рогачов, Романов, Шотурма, Чепорнюк, Якунін
Туреччина: Ілдіз, Калінджік, Аксай, Угур Каноглю, Целен, Кесеглю, Ільдірім, Арслан, Кескін, Сусек, Єзкен,
Голи: Легчанов, 2, 4, Рогачов, 4 (з пен.), Чепорнюк, 6, 20, 37, Овсянніков, 9, 14, Клочко, 12, 20, Якунін, 21, Романов, 30 – Сусек, 16, Єкзен, 27
Попередження: Калінджік, 14

Просмотров: 721 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0