Главная » 2011 » Ноябрь » 21 » В противостоянии ЛТК и Монолита теперь паритет
11:08
В противостоянии ЛТК и Монолита теперь паритет

Луганський ЛТК на виїзді взяв реванш у харківського «Моноліту» за домашню поразку.

«Моноліт» (Харків) – ЛТК (Луганськ) – 2:3 (1:1)

19 листопада. Харків. СК «Каразінський». 14:00

Арбітри: Генадій Гора (Київ), Олексій Банасько (Фастів).

Третій арбітр – Дмитро Беспорочний (Харків). Хронометрист - Вадим Шевчук (Харків).

Інспектор – Валерій Михальський (Київ.обл.). Делегат – Олег Верещинський (Львів).

«Моноліт»: Гурко - Юнаков, Сколотій, Чуднов, Івонко - Кравченко, Бурдюг, Шешенєв, Мінаєв, - Ланко.

ЛТК: Сухомлинов - Рось, Стрілець, Цимбаляк, Смоловик - Разуванов, Шурак, Кузь, Бессалов

Голи: Ланко (19), Кравченко (25) - Кузь (3), Цимбаляк (27), Рось (40).

Попередження: Шурак (33), Рось (40) – Юнаков (10).

Кращі гравці матчу: Євген Ланко – Назар Цимбаляк.

«Телефоністи» доволі швидко відкрили рахунок. Вже на 3-ій хвилині Кузь замкнув простріл Шурака – 0:1. Перші хвилини пройшли за переваги ЛТК. Гості могли подвоїти перевагу на 6-ій хвилині, але Рось влучив у штангу. Згодом захисник вибив м’яч із воріт після удару Шурака. У «Моноліту» таких моментів не було, але наприкінці тайму вони забили гол. А відзначився новачок харків’ян Ланко, який добив сферу у ворота після того, як Сухомлинов не справився із ударом Чуднова.

А на початку другого тайму «Моноліт» вийшов уперед. Гол забив Кравченко. Але доволі щвидко Цимбаляк забив гол у відповідь і у матчі знову паритет.

А за 3 хвилини до сирени капітан ЛТК Рось після розіграшу ауту вирвав перемогу для луганчан.