Главная » 2013 » Декабрь » 21 » Ураган - Спортлідер+ 2:2. Проти нас навчились грати...
13:03
Ураган - Спортлідер+ 2:2. Проти нас навчились грати...

Фразу, винесену у заголовок, сказав протягом матчу коментатор і вона цілком і повністю відображає те, що відбулося сьогодні у Івано-Франківську у матчі срібного призера та команди, що кілька місяців тому вперше у Екстра-Лізі здобула перемогу і замикала турнірну таблицю.

Не можна сказати, що «Ураган» не володів перевагою протягом поєдинку – хмельничани свідомо пішли на гру другим номером і віддали ініціативу, але чітко пильнували за своїми, бодай, мінімальними нагодами для результативних атак. Перша така й завершилася голом. Це Сондак замкнув на 2-й хвилині простріл партнера з флангу, опинившись перед захисником «Урагану» у вигідній позиції – 0:1.

За 4 хвилини вже Макаєв перекидав воротаря але Лисенко у останню секунду врятував свою команду, відбивши м’яч на кутовий. Але після його розіграшу Валєнко рахунок зрівняв 1:1. Далі на паркеті точилася важка боротьба, у якій суперники більше заважали один одному щось створювати ніж «креативили» самі.

Перерва стан справ не змінила і розв’язка настала тільки у ендшпілі. До того часу Сергій Гупаленко вже встиг кинути у бій і Морено і Боргуна і Королишина, але відзначився Шотурма, який влучно пробив поміж ніг воротарю 3:1! Залишалося грати ще 4 хвилини.

За 2 вилини до сирени гості випустили 5-го польового гравця і за кільканадцять секунд Фетько на «п’ятачку» випередив Валенка і п’ятою у дотик переправив м’яч у сітку 2:2!

Господарі намагалися вирвати перемогу, але тайм-аут і вихід Павела Будняка 5-м польовим нічого не дали. «Ураган» друге коло завершує нічиєю з аутсайдером ліги.

21 грудня. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 800 глядачів.
Арбітри: Лутій (Київ), Фесенко (Харків). Спостерігач арбітражу: Михальський (Київська область).
Ураган: Ципун - Валєнко, Шотурма, Павлюк, Будняк - Кіндратів-к, Макаєв, Якунін, Роніньо - Боргун, Королишин, Морено.
Спортлідер+: М.Лисенко - Калуков, Мартинюк, Сондак, Фетько - Михайленко, Коробка, Заворотний-к, Івонко.
Голи: Валєнко (6), Шотурма (36) - Сондак (2), Фетько (39).
Попередження: Кіндратів (25), Макаєв (31) - Заворотний (14), Мартинюк (27), Калуков (40)

Просмотров: 538 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0