Главная » 2013 » Октябрь » 26 » Ураган - Єнакієвець. 1:2. День народження без подарунку
21:10
Ураган - Єнакієвець. 1:2. День народження без подарунку

Франківські «дракони» не змогли зробити подарунок своїм глядачам на 11-ту річницю «Урагану», яку вчора відзначали господарі паркету, поступившись у грі з лідером Екстра-Ліги – «Єнакієвцем» з міста Єнакієве.

Все вирішив дубль Хурсова, яким гравець Олега Солодовника відзначився у першому таймі, пробивши Ципуна на 5-й та 10-й хвилинах.

До перерви гра продовжувалася на зустрічних курсах і шанс мали як гості так і підопічні Сергія Гупаленка. Після відпочинку «Ураган» закрив суперника на його половині поля і протягом всього тайму обстрілював ворота Сагайдаченка, та голкіпер «Єнакієвця» діяв бездоганно.

Тільки молодому Оресту Боргуну на 28-й хвилині після розіграшу кутового вдалося пробити воротаря гостей і у матчі відродилася інтрига, яка тривала до самої фінальної сирени. Та все ж хлопці Солодовника вистояли і залишилися на першому місці у турнірній таблиці. Натомість «Ураган» покинув чільну четвірку і має у своєму активі після 5 ігор п’ять очок.

Просмотров: 395 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0