Главная » 2013 » Февраль » 17 » "УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - "МЕРКУРІЙ" (Чернівці) - 0:2 (0:0)
16:27
"УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - "МЕРКУРІЙ" (Чернівці) - 0:2 (0:0)
У 12-му турі першолігової першості України дублери івано-франківського "Урагану" вдома поступилися лідеру західної зони - чернівецькому "Меркурію" з рахунком 0:2. У цьому матчі все вирішилось на останніх хвилинах, а другий м'яч у порожні ворота господарів залетів за 11 секунд до фінальної сирени...

Понад півгодини ігрового часу обидві команди так і не зуміли віднайти ключі до воріт один одного. Блискуче діяли голкіпери, у кількох епізодах при завершальних ударах гравцям трохи не вистачило точності. Втім на 33-й хвилині буковинцям вдалась результативна контратака, яку майстерно завершив один з кращих голеадорів першості Павло Химяк - 0:1. Для нього цей м'яч став вже 16-им у цьому сезоні.

Незабаром підопічні Івана Скіцка, в намаганні врятувати поєдинок, перейшли на гру в п'ять польових. Однак забити у більшості "ураганівцям" так і не вдалося. Натомість господарі пропустили ще один м'яч - за 11 секунд до сирени Сергій Янчик точним ударом зі своєї половини встановив остаточний рахунок на табло - 0:2.

УРАГАН-2 - МЕРКУРІЙ - 0:2 (0:0)
Голи: 0:1 Павло Химяк (33), 0:2 Сергій Янчик (40)
Попередження: Тарас Рудавець (24).

Івано-франківці й надалі залишились п'ятими у турнірній таблиці першості. Два наступні поєдинки "Ураган-2" проведе на виїзді. 23 лютого підопічні Івана Скіцка гостюватимуть у Кременчузі, де зіграють кубковий поєдинок 1/8 фіналу з місцевим "Лукасом". 2 березня в рамках 13-го туру першості України "ураганівці" у Ковелі зустрінуться з "Апперкотом".