Главная » 2011 » Декабрь » 16 » Україна перемогла Хорватію
13:35
Україна перемогла Хорватію
Збірна України у другому матчі відбіркового турніру до Чемпіонату світу впевнено перемогла збірну Хорватії

Матч видався набагато легшим, ніж проти команди Македонії. Не в останню чергу так склалось через те, що українці забили швидкий гол. Точніше, можна сказати, що хорвати самі його собі "привезли". Українці, як і у матчі із Македонією постійно присенгували суперника, от і під дією такого натиску захисник вдруге віддав м'яч своєму воротарю. Українці відмінно скористались таким шансом. Всі думали, що м'яч скинуть під удар Легчанову, а пішла передача на Чепорнюка, який замкнув дальню ліву штангу.

Надалі гра також йшла під диктовку українців. Все-таки стартова звитяга зняла нервозність у синьо-жовтої дружини і вони вже були більш розкованими. Кілька разів Юкіч рятував свої ворота. У хорватів також будин-два непоганих моменти. Одного разу хорват навіть втік один на один із Іваняком, але злякавшись нашого кіпера пробив мимо воріт.

А наприкінці тайму українцям вдалось подвоїти рахунок. Знову хорвати під пресингом втратили м'яч на своїй частині і швидкий розіграш призвів до того, що Павленко метрів із 10-ти пробивав по порожніх воротах - 0:2.

У другому таймі українці продовжували диктувати свою гру і на 26-ій хвилині Овсянніков з лівого флангу з розвороту класно влучив у дальній кут. А на 32-ій хвилині Овсянніков ще раз довів, що він один із кращих гравців збірної. Він класно реалізував вихід один на один із воротарем підкинувши м'яч над плечем кіперу - 0:4.

Хорватам нічого не залишалось, як випустити п'ятого польового. І один гол їм вдалось відіграти, завдяки Бабічу. Але це був лише епізод. На останніх секундах м'яч вп'яте залетів у ворота хорватів. Іваняк вкинув сферу від своїх воріт і Легчанов у боротьбі із захисником ніби зачепив сферу, але арбітр призначив вільний удар. Як показав повтор - цілком справедливо.

Отже, перемога українців 4:1 і ми ще приблизились до плей-оф чемпіонату світу.

Хорватія - Україна - 1:4 (0:2)

16 грудня. Азербайджан. Баку. Палац спорту.

Арбітри: Штефан Камерер (Німеччина), Карел Гених (Чехія).

Хорватія: Юкіч - Грціч, Деспотовіч, Маріновіч, Новак - Джулват, Бабіч, Єловіч, Шутон, Палавра, Лаура.

Україна: Іваняк - Павленко, Чепорнюк, Легчанов, Овсянніков - Кордоба, Струк, Рогачов, Зам'ятін - Д.Сорокін, Журба.

Голи: Бабіч (38) - Чепорнюк (2), Павленко (18), Овсянніков (26, 32).

Попередження: Деспотовіч (12), Єловіч (27), Палавра (33).

Просмотров: 521 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0