Главная » 2012 » Декабрь » 28 » У гольовій перестрілці більш влучнішими виявилися футзалісти «АППЕРКОТА»
19:55
У гольовій перестрілці більш влучнішими виявилися футзалісти «АППЕРКОТА»
Сьогодні команда «Спортлідер-2» провела заключний матч першого кола в рамках чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. Підопічні Вадима Рефеля вирушили до Ковеля, де зустрілися з місцевим «АППЕРКОТОМ». Матч виявився дуже цікавим та напруженим, а саме головне, що результативним – глядачі побачили аж 18 (!) забитих м’ячів. Однак «лідери» поступилися 8:10. В складі хмельничан хет-триком відзначився Володимир Сондак, двічі вражали ворота опонента Юрій Малишевський та Дмитро Мартинюк, і ще було зафіксовано один автогол. Гру прокоментував головний тренер хмельничан, Вадим Рефель: «Господарі більш пристосовані до цього залу. Було два різних тайми: перший тайм був за молодіжною четвіркою, в другому краще зіграла більш досвідчена четвірка. Відразу «з коліс» на гру вийшли, і не зовсім були готові до цього тісного закритого простору. В другому таймі досвідчена четвірка переламала гру, і вивела команду вперед. Приклали немало зусиль, аби відігратись (поступаючись 1:5 після першої половини, хмельничани повели 6:5 – прим. автора). Далися взнаки грубі помилки у обороні, що і призвело і до пропущених голів. Не вистачило синхронності в четвірках, і молодіжна четвірка знітилася у відкритій грі. Нікого не хочу виділяти і звинувачувати у пропущених голах. Хлопцям вдячний за характер. Гра нам вдавалася, ми багато комбінували, проте нам не вистачає досвіду і холоднокровності. Зараз у нас буде пауза в чемпіонаті, і будемо працювати ще більше».

Просмотров: 555 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0