Главная » 2010 » Апрель » 13 » ТВД (Львів) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 2:3 (1:1)
10:21
ТВД (Львів) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 2:3 (1:1)
Абсолютно божевільним з точки зору накалу пристрастей вийшов матч між ТВД та "Ураганом". У цьому матчі було все. Голи, видалення, незабиті дабл-пенальті, скандал, спроби побити рефері, сутички, єдиноборства... загалом усім, чим багатий сучасний футзал.

Матч розпочався з обміну ударами. У виконанні обох команд глядачі бачили атаки на будь-який смак, проте всі вони були безуспішними. На 14-й хвилині рахунок відкрив найдосвідченіший Пилипів. Федір метрів з десяти вдало добив м'яч у ворота - 0:1. Через три хвилини ТВД відігрався. Це Вахула у відчайдушному стрибку замкнув "за класикою" дальню штангу. Перший тайм завершився нічиєю - 1:1.

На 26-й хвилині "Ураган" знову виходить вперед. Ярий відпасував на Кіндратіва, і той "пиром" увігнав м'яч в "павутину" воріт Мельника - 1:2. Через хвилину господарі знову зрівняли рахунок. Сільченко відпасував на Хавера, і Юрій не залишив голкіперу гостей жодних шансів. На 32-ій хвилині все той же Сільченко втік один на один з Іжаковським, зіткнувся з ним, впав і... отримав жовту картку.

На 33-й хвилині ТВД не реалізовує вихід 2 в 1. На це відповідають Цвєлих і Піддубний, двічі небезпечно стріляючи по воротах Мельника. На 39-й хвилині Євгену Валенку вдається в черговий, і вже в останній у цьому матчі, раз вивести "Ураган" вперед.

Хавер вийшов п'ятим у господарів, однак практично відразу Сільченко підвів команду, отримавши повторне попередження, і достроково залишив майданчик. На 40-й хвилині Цвєлих не зміг реалізувати десятиметровий. 3:2 - перемога за івано-франківцями.

Ігор ОКЛАНДЕР, iSport.ua

11 квітня. 16:00. Палац спорту "Галичина".
Арбітри: Воложенко (Харків), Банасько (Харків). Інспектор: Савицький (Бориспіль).
ТВД: Мельник - Хавер, Маржановський, Сільченко, Ткачук - Вахула, Денис, Кордоба, Чеботарьов.
Ураган: Іжаковський - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Валенко, Кулик, Пилипів, Піддубний - Шотурма.
Голи: Вахула (17), Хавер (27) - Пилипів (14), Кіндратів (26), Валенко (39).
Попередження: Чеботарьов (29), Сільченко (32).
Вилучення: Сільченко (39, повторне попередження).

Просмотров: 739 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0