Главная » 2009 » Ноябрь » 1 » «ТВД»: двічі поспіль – 3:0
01:17
«ТВД»: двічі поспіль – 3:0

У другому львівському дербі дня чемпіонату України з фут залу «ТВД» виявився сильнішим від «Кардинала» і заслужено переміг 3:0.

На відміну від першого матчу («Тайм» – «Енергія» (1:0), матч «теведистів» і «кардиналівців» не вийшов таким впертим і напруженим. Клас номінальних господарів майданчика дався взнаки.

У першому таймі Кіндій проштовхнув м’яч у ворота суперників. Згодом Засенко відгукнувся на передачу від Цимбаляка, який до того здійснив індивідуальний прохід флангом. А крапку поставив Кордоба після розіграшу кутового і за неуважності оборонців суперників.

Цікаво, що «Кардиналу» фатально не щастило у цій грі. Тричі м’яч після ударів Кольцуна, Лаби і Когута влучав у стійку воріт.

До речі, минулого туру "теведисти" теж перемогли з рахунком 3:0. Тоді в Івано-Франківську львів'яни здолали місцевий "Ураган".

«ТВД» (Львів) – «Кардинал» (Львів) – 3:0 (1:0)

Голи: Кіндій (7), Засенко (24), Кордоба (30)

Просмотров: 716 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0