Главная » 2009 » Сентябрь » 15 » Тригубець: Власну готовність я б оцінив не на 100 відсотків, а на 150
12:55
Тригубець: Власну готовність я б оцінив не на 100 відсотків, а на 150
Сергій Тригубець про власні кондиції та старт «Тайму» в сезоні:

«Почуваюся дуже добре, давно не був в такій формі, як зараз. Власну готовність я б оцінив не на 100 відсотків, а на 150, - каже Сергій. - Інша справа, що місця на майданчику мені наразі не довіряють.  Конкретної розмови із Станіславом Олександровичем не було. На тренуваннях він вказує на деякі мої помилки, але йдеться на про грубі промахи, а про незначні робочі моменти.

Стосовно старту «Тайму» в сезоні, то розпочала наша команда добре. В двох турах в нас стовідсотковий результат, ми в турнірній таблиці на першому місці. Це хороший показник. В останньому матчі з ЛТК ми перемогли з рахунком 2:1. Дехто може вважати, що перемагати луганчан мали б з переконливішою різницею. Тим не менш, «телеграфісти» просто не могли забити другий гол. «Тайм» класно грає як в нападі, так і в захисті. Наші хлопці не дозволяли створювати «гострі» моменти поблизу своїх воріт. Ми виграли з рахунком 2:1, отож план на матч виконали. Луганчан в деяких моментах рятував воротар,в інших епізодах нам бракувало везіння. Але зробленого для здобуття трьох очок вистачило».

Просмотров: 674 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0