Главная » 2009 » Декабрь » 21 » «Тайм» - «Єнакієвець»: перемога із мінімальною перевагою «червоно-чорних»
18:02
«Тайм» - «Єнакієвець»: перемога із мінімальною перевагою «червоно-чорних»
Сьогодні львівський «Тайм» в межах 14-го туру чемпіонату України з футзалу приймав «Єнакієвець».  Команада Станіслава Гончаренка, витримавши стартовий натиск гостей, впродовж гри постійно вела в рахунку. Втім, забезпечити комфортну перевагу господарям не вдалося. У підсумку «червоно-чорні» перемогли з різницею в один гол - 5:4. У складі «Тайму» дублем відзначився Валерій Легчанов, по голу забили Денис Овсянніков, Ільдар Макаєв та Олександр Бондар.

Відразу після стартової сирени гри «Тайм» - «Єнакієвець» гості кинулися на штурм воріт господарів. Після удару В’ячеслава Чуднова «таймівців» врятував Євген Іваняк, після пострілу ж Віталія Нестерука м’яч поцілив у хрестовину.

Трохи згодом небезпечні моменти почали виникати поблизу воріт команди із Донбасу. Особливо натхненно атакували Олександр Кондратюк та Валерій Легчанов. Щоправда їхні удари вміло блокував голкіпер «Єнакієвця». Атакуючі потуги господарів успіхом увінчалися на 10-й хвилині. Після прострілу Сергія Якуніна відзначився Денис Овсянніков. На 12-й хвилині до м’яча приклався Дмитро Бондар, воротар гостей відбив кулю перед собою, чим скористався Ільдар Макаєв – 2:0. Через дві хвилини відзначився Нестерук. На 16-й хвилині триходівка Якунін-Овсянніков-Легчанов завершилася третім взяттям воріт «Єнакієвця». Знову звести до мінімуму перевагу команди Станіслава Гончаренка гостям вдалося після «обрізки» Максима Павленка. Гол забив Олександр Хурсов.

Голепад продовжився вже в другому таймі. На 22-й хвилині відзначився Олександр Бондар. Згодом із десятиметрової позначки відзначився Легчанов – 5:2. На 33-й хвилині «Єнакієвець» вийшов із п’ятим польовим гравцем. А на 35-й хвилині Олексій Богатих робить рахунок 5:3. За хвилини уже «Тайм» задіяв п’ятого польового гравця. Понизити напругу в залі міг Легчанов. Але його удар із десятиметрової позначки парирував воротар «Єнакієвця». А ось гостям вдалося покарати «червоно-чорних» за 6-й командний фол. Зі стандарту забив Нестерук. Отож, 5:4 на користь «Тайму».

Просмотров: 707 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0