Главная » 2011 » Декабрь » 10 » Стартує 13-ий тур
02:02
Стартує 13-ий тур
10 грудня відбудеться перенесений матч 13-го туру Екстра-ліги між рівненським «Кардиналом» і «Єнакієвцем».Сергій Піддубний після експериментів із змінами четвірок вирішив повернутись до звичної схеми. Але результату й надалі немає. У другому колі рівняни здобули лише один пункт, у виїзному матчі із луганським ЛТК. Такий перебіг подій явно не влаштовує команду і її уболівальників. Змінити погану статистику підопічні Сергія Піддубного намагатимуться у матчі проти «Єнакієвця». Тим більше, що «Кардинал» вже має досвід здобуття очок у матчах із «Єнакієвцем» цього сезону.

Команда Миколи Шевцова також не може бути задоволена своїми останніми виступами. «Єнакієвець» у другому колі здобув лише три пункти і вже далеко відпустив «Локомотив», «Енергію» та й «Ураган».

Насамкінець пригадаємо матч першого кола, який завершився внічию 3:3. Тоді команда Миколи Шевцова вела гру і вигравала 2:0 завдяки голам Скорого і Мірошника. Але впродовж двох хвилин завдяки дублю Бондаря гості вирівняли становище, а згодом Волянюк вивів «Кардинал» уперед. Але все ж на 38-ій хвилині Зам’ятін встановив нічийний результат.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) - «Єнакієвець» (Єнакієве)

10 грудня. Рівне. ДЮСШ-4. 12:30

Арбітри: Станіслав Туржанський (Запоріжжя), Сергій Конюхов (Житомир).

Третій арбітр – Олександр Ганіченко (Рівне). Хронометрист – Олександр Дем’янюк (Рівне).

Інспектор – Василь Кузьменко (Київ). Делегат – Олег Верещинський (Львів).

Просмотров: 432 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0