Главная » 2010 » Ноябрь » 26 » Провальний старт «Тайму»
11:00
Провальний старт «Тайму»

Львівський футзальний «Тайм» із розгромної поразки розпочав виступи в елітному раунді розіграшу Кубка УЄФА. В сербському місті Крагуєвац, де відбувається міні-турнір, галичани несподівано поступилися господарям майданчику. Місцевий «Економац у ворота «Тайму» забив аж сім голів, у власні пропустив лише один. В іншому матчі нашої групи португальська «Бенфіка» обіграла хорватський «Економац» - 1:0.

Уже на 14-й хвилині «Тайм» поступався з рахунком 2:0. Головний тренер львів’ян Станіслав Гончаренко вирішив задіяти п’ятого польового гравця. Така тактика призвела до того, що «Економац» впродовж однієї хвилини забив ще два голи. Гідної відповіді в «Тайму» не знайшлося. Гол-престижу у другому таймі забив Максим Павленко. Підсумковий рахунок зустрічі 7:1 на користь господарів. Наступний матч в Кубку УЄФА «Тайм» проведе сьогодні увечері. Суперником» червоно-чорних» буде чинний володар євротрофею – португальська «Бенфіка».

Просмотров: 545 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0