Главная » 2010 » Декабрь » 4 » Перемога «таймівців» від гніву наставника не вберегла
23:41
Перемога «таймівців» від гніву наставника не вберегла
У першому матчі 1/8 фіналу Кубка України з футзалу львівський «Тайм» з рахунком 8:2 обіграв "Львівхолод".

Різниця команд в класі була суттєвою. Як не намагався «Львівхолод» створити сенсацію, інтриги в матчі не було. Хоча номінальні гості забили два голи. Іваняка засмутив Маринюк. Попри переконливу перевагу в рахунку, Станіслав Гончаренко після гри висловив претензії своїм підопічним.

«Є помилки колективного характеру, а є помилки через неправильні рішення окремого гравця в окремих епізодах. Саме з цим і пов’язане моє невдоволення, - каже Станіслав Олександрович. - Гравцям потрібно зрозуміти, що лінь є одним із гріхів. Не можна лінуватися на роботі. Може не усе виходити через якісь причини, але не через лінь. А результатом я задоволений. Добре, що виграли із рахунком 8:2. Сьогодні, можна сказати, було  тренування із підвищеною відповідальністю.  Сьогодні в нас не було двох гравців. Максим Павленко захворів. Олександр Кондратюк готується до операції на коліні. Він вибув приблизно на півтора місяця».

1/8 фіналу Кубка України
«Тайм» (Львів) - «Львівхолод» (Львів) - 8:2
Голи: Легчанов (6), Макаєв (8,39), Овсянніков (11,12,21,36), Якунін (16) - Маринюк (18,28)

Просмотров: 530 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0