12.00    АК «Лемберг» ( Україна ) – МФК «Кардинал» ( Україна ) 0:1

"Лемберг": Хомин, Янч – Ніколишин, Галамага, Слобода, Бордун, Майорчак, Вацяк, Якунін, Хавер, Храмов, Зінич, Недопта, Сорочич, Калуцький

"Кардинал-Рівне": Денюжкін, Вороблевський – Маринюк, Фаренюк, Дармовис, Танський, Когут, Піддубний, Ситник, Паршиков, Басич, А. Бондар, Чуднов, Чернієнко.

Гол: Басич, 18

14.00    БТС «Рекорд» ( Польща ) – МФК «Іберія Стар» ( Грузія ) 1:6

Попри розгромний рахунок, "Рекорд" не виглядав "хлопчиком для биття". Принаймні, у першому таймі поляки виглядали доволі гідно, створювали гольові моменти поблизу воріт "Іберії". Але у захисті вони відіграли далеко не бездоганно, чим вміло скористалися грузини.

Завдяки переконливій перемозі над "Рекордом", "Іберія" виборола путівку у фінал "Кубка Львівщини-2012". Грузини у Львові здобули три перемоги у трьох матчах.

"Рекорд": Брженк, Вашка, Куровсmки – Шимура, Шлапа, Марек, Лисонь, Ментель, Полашек, Яновськи, Бубець, Влох, Мачура, Йошка, Заштревич, Дура

"Іберія Стар": Селіо, Акопов, Джамбурія – Ромаріо, Алтунашвілі, Дзабірадзе, Джварашвілі, Роніньо, Бето, Лусіо, Аугусто, Бруно Мело

Голи: Яновськи, 40 – Аугусто, 6,12,22,31. Роніньо, 20. Бето, 38.

16.00    ФК ЛТК ( Україна ) – СК «ЕНЕРГІЯ» ( Україна ) 4:1

Матч із ЛТК показав, що «Енергії» є над чим працювати. «Зелено-білі» виглядали дуже блідо і не переконливо. Луганчани створили господарям паркету чимало проблем.

Лише в середині другого тайму в очах «енергетиків» з’явилася спортивна злість і азарт. До того команда виглядала інертною. У заключні 10-ть хвилин матчу львів’яни влаштували справжню осаду воріт суперника. Але сьогодні Фортуна була прихильною до ЛТК. Зрештою, так потрібно було грати увесь матч, а не тільки заключні хвилини.

Як розвивалися події у матчі «Енергія» - ЛТК дивіться у нашому онлайні.

ОНЛАЙН

1 хв Гра розпочалася. Дебют протистояння проходить без гольових моментів.

На 6-й хвилині Стрілець підступно пробивав із відстанні 10-ти метрів. Завдяки реакції Лисенка, "Енергія" врятувалася від голу.

7хв. Іванов в центрі майданчика грубо зіграв проти Овсяннікова, за що отримав жовту картку.

ГОЛ!!! 8 хв. Стрілець "обікрав" "енергетиків", пройшов по правому флангу, прострілив на Свірідова, а той головою вразив ворота Лисенка - 0:1

ГОЛ!!! 9 хв. Свірідов оформлює дубль, "Енергія" знову провалилася в захисті - 0:2

ГОЛ!!! 12 хв. Струк ударом здалеку відкриває лік голам "Енергії" - 1:2

13хв. Струк скинув під удар Ковалю, воротар ЛТК переправив м'яч на кутовий

14 хв. Лисенко вчасно вийшов із воріт і вибив м'яч з-під ніг Кузя, який готвався пробити

14 хв. ЛТК небезпечно розіграв штрафний удар, "зелено-білі" ледве винесли м'яч на аут

14 хв Потужний удар Рогачова із 9 метрів прийняв на себе Бессалов. Гру зупинено, Бессалову надають медичну допомогу

15 хв ЛТК 5-й фол

18 хв Легчанов біля своїх воріт спіткнувся, м'яч відскочив до Бессалова, той відав на Разуванова, удар останнього із вигідної позиції був не точним

20 хв Дуже небезпечна атака "Енергії". Тригубець скинув під удар Бондарю, той потужним ударом з 8 метрів поцілив у воротаря ЛТК

20 хв Іванов не реалізував вихід віч-на-віч із Лисенком, пробив мимо воріт

20 хв Макаєв поцілив у перекладину воріт ЛТК

20 хв Перерва

21 хв Розпочався другий тайм

24 хв Іванов проходив по центру, Лисенко вийшов з воріт, після удару Іванова м'яч відбився від стража воріт "Енергії" і вилетів на кутовий

25 хв Довгий пас на Свірідова, той завдав удар злету, Лисенко на місці

25 хв Рося збили біля штрафного "Енергії". Стандарт взявся виконувати сам потерпілий, удар був не сильним і не точним. "Енергія" замкнулася біля своїх воріт

26 хв Свірідов на відстанні 3-х метрів від воріт намагався перекинути Лисенко, голкіпер відбив кулю

ГОЛ!!! 27 хв Довга передача на Іванова, той скинув під удар Кузю, Тарас пробив мимо Лисенка - 1:3

27 хв Ігрове зіткнення, внаслідок якого впав Рогачов. Рось підійшов до Євгена і схопив того за шию. На майданчику виникла штовханина. Найактивніший учасник шарпанини Струк отримав жовту картку. Винуватець конфліктної ситуації Рось (якого партнери ледве відтягнули від Рогачова) теж отримав попередження

32 хв Легчанова збили, до воріт 10 метрів. Штрафний "зелено-білі" розіграли не вдало

32 хв "Енергія" влаштувала справжню осаду воріт ЛТК, Савенко не раз рятує свою команду, в одному із епізодів після удару Овсяннікова м'яч із порожнніх воріт вибив Бессалов

32 хв Чепорнюк вийшов п'ятим польовим гравцем

ГОЛ!!! 34 хв Рось перехопив м'яч біля свого штрафного і завдав удар по порожнніх воротах "Енергії" - 1:4. До цього епізоду в галичан було чимало гольових моментів, Савенко творить дива

37 хв Легчанов з трьох метрів "розрядив гармату", м'яч поцілив воротарю в груди. ЛТК кілька разів дивом уникає голу

40 хв Матч закінчився. "Енергія" у призери "Кубка Львівщини-2012" не потрапила.

"Енергія": Лисенко - Павленко, Овсянніков, Коваль, Легчанов - Чепорнюк, Макаєв, Струк, Рогачов, Пічкуров - Ільків

ЛТК: Савенко - Разуванов, Кузь, Свірідов, Іванов, Бессалов, Рось, Стрілець, Литвинов

Голи: Свірідов, 8,9. Кузь, 26. Рось, 34 – Струк, 12.

18.00    МФК «Газпром-ЮГРА» ( Росія ) – «Вісла Кракбет» ( Польща ) 2:1

Росіяни у цьому матчі експериментували зі складом, наставник "Газпром-Югра" вирішив перевірити виконавців, які до того мали менше ігрового часу. Тим не менш, гості із Югорська перемогли і завтра зустрінуться у фіналі "Кубка Львівщини-2012" із грузинською "Іберією".

«Газпром-Югра»: Бруно, Шевченко – Катата, Копєйкін, Лисков, Едер Ліма, Костигін, Жданов, Чишкала, Гончаров, Ніязов, Асадов

«Вісла Кракбет»: Наврат, Дворжецьки, Ласик – Мірга, Деспотович, Чех, Куся, Вахула, Вершинін, Келпінський, Моровськи, Патек, Кулик, Корчинський.

Голи: Едер Ліма, 19. Чишкала, 33. – Патер, 19.