Главная » 2012 » Август » 19 » "LVIV OPEN CUP-2012". День четвертий, вирішальний. Трофей здобуває "Іберія"

"Лемберг" (Львів, Україна) – "Вісла Кракбет" (Краків, Польща) – 0:5

"Лемберг": Хомин, Янч – Ніколишин, Галамага, Слобода, Бордун, Майорчак, Вацяк, Якунін, Хавер, Храмов, Зинич, Недопта, Сорочич, Калуцький

"Вісла Кракбет": Дворжецьки, Ласик – Мірга, Деспотович, Чех, Куся, Вахула, Келпінський, Моравський, Патек, Кулик, Корчинський, Шимановський.

Голи: Патер, 6,24. Деспотович, 22. Моравський, 28.Келпінський, 33.

13.00  –  гра за 5 місце

«Енергія» – «Кардинал»

Матч за 5-те місце був позбавлений напруги. «Енергія» на класі поклала «Кардинал»  на лопатки. Голи «зелено-білі» забивали на будь-який смак, причому не дуже напружуючись. Для «Кардиналу», схоже, перемога у цій грі над принциповим суперником була не дуже важливою. Граючий наставник команди Сергій Піддубний вдався до кадрових експериментів та перегляду виконавців. Це сприяло легкій перемозі «Енергії».

Онлайн

1 хв Матч почався

5 хв "Енергія" хоч і володіє територіальною перевагою, гольових моментів не створює. "Кардинал" грає від оборони на контр-атаках

ГОЛ!!! 6 хв Пічкуров ударом з десяти метрів відкриває рахунок у матчі

10 хв Чуднов завдав потужний удар з 10 метрів, Лисенко на місці.

12 хв Овсянніков зупинив прохід Вершиніна по правому флангу із порушенням правил, за що отримав жовту картку. Вершинін потужно пробив зі штрафного, Лисенко парирував без проблем

ГОЛ!!! 15 хв Вершинін після прострілу з флангу Коваля зрізав у власні ворота

ГОЛ!!! Після помилки Вершиніна, м'яч опинився в Коваля, той з десяти метрів увігнав його в сітку воріт "Кардиналу" - 3:0

ГОЛ!!! Бондар з гострого кута завдав точний удар в дальній кут воріт

20 хв Танський небезпечно з близька пробивав, Лисенко відбив

ГОЛ!!! 20 хв Тригубець здалеку пробив, м'яч між ногами голкіпера "Кардиналу" влетів у ворота 5:0

Перерва

21 хв Почався другий тайм

ГОЛ!!! 27 хв Тригубець на Пічкурова, Павло точно в дальній кут воріт - 6:0

33 хв Танський завдав удар здалеку, Ільків переправив на кутовий

ГОЛ!!! 38 хв Тригубець перехитрив Дєнюжкіна - 7:0

ГОЛ!!! 39 хв Струк прокинув між ногами Дєнюжкіна 8:0

ГОЛ!!! 40 хв. Рахунок стає 8:1. Відзначився Вершинін.

40 хв. Матч завершено!

"Енергія": Лисенко, Ільків, Кардаш – Чепорнюк, Струк, Коваль, Рогачов, Пічкуров, Легчанов, Тригубець, Макаєв, Овсянніков, Д. Бондар

"Кардинал-Рівне": Дєнюжкін, Вороблевський – Маринюк, Фаренюк, Дармовіс, Танський, Когут, Піддубний, Ситнік, Паршиков, Басич, О. Бондар, Чуднов, Чернієнко, Вершинін.

Голи: Пічкуров, 6,27. Вершинін, 15-автогол. Коваль, 16. Бондар, 17. Тригубець, 20,38. Струк, 39. – Вершинін, 40.

15.00  –  гра за 3 місце

"ЛТК" (Луганськ, Україна) – "Рекорд" (Бєльско-Бяла, Польща) – 1:3

За рівної гри Фортуна посміхнулася полякам. На 11-й хвилині вони відкрили рахунок завдяки рикошету. А на 14-й потужний удар Рося прийняла на себе поперечина, після чого м’яч дивом не залетів у ворота «Рекорду». За хвилину до кінця першого тайму Іванов таки поновив паритет. В другому таймі ЛТК міг вийти уперед, але «телефоністам» не таланило. Бессалов знову потривожив перекладину, а Свірідов штангу. І це ще не усі удари луганчан, які були близькі до цілі. «Рекорд» ж свої не чисельні моменти реалізував, а тому і здобув перемогу.

ЛТК: Пітуля, Савенко – Свірідов, Литвинов, Разуванов, Кадомцев, Кузь, Бессалов, Рось, Стрілець, Іванов

"Рекорд": Вашка, Брженк, Куровськи – Шимура, Шлапа, Марек, Лисонь, Ментель, Полашек, Яновськи, Бубець, Влох, Мачура, Йошка, Заштревич, Дура

Голи: Іванов, 19. – Яновськи, 11. Дура, 27. Шимура, 34.

17.00  –  Фінал

"Газпром-Югра" (Югорськ, Росія) – "Иберія Стар» (Тбілісі, Грузія) – 2:3

У фіналі «Кубка Львівщини-2012» помірялися силами дві справді сильні команди. Матч був дуже напруженим, команди показали хорошу гру. У підсумку протистояння дуже важку перемогу здобула «Іберія».

"Газпром-Югра": Купатадзе, Шевченко, Бруно - Катата, Копєйкін, Лисков, Едер Ліма, Фернандо, Костигін, Робіньо, Жданов, Чішкала, Гончаров, Чистополов, Ніязов, Асадов

"Іберія Стар": Селіо, Акопов, Джамбурія – Ромаріо, Алтунашвілі, Дзабірадзе, Джварашвілі, Роніньо, Бето, Лусіо, Аугусто, Бруно Мело

Голи: Лисков, 14. Робіньо, 39. – Аугусто, 14-з пенальті,18. Лусіо, 33.

Просмотров: 488 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0