Главная » 2009 » Сентябрь » 27 » «Локомотив» таки зупинили…
21:21
«Локомотив» таки зупинили…

Львівська «Енергія» здобула другу поспіль перемогу у національному чемпіонаті. Після розгрому «Кардинала» (6:2) «енергетики» у 4-ому турі добилися позитивного для себе результату у поєдинку із харківським «Локомотивом». Утім, перемога львів’янам над «залізничниками» далася непросто -3:2.
Зважаючи на положення команд у турнірній таблиці, битву «Енергії» та «Локомотива» можна назвати грою за шість очок. Це і підтвердили події на майданчику. Поступатися ніхто не хотів…
Звітний поєдинок можна сміливо поділити на два різні тайми. Якщо у першому грала «Енергія», то у другому – «Локомотив». Утім, зробити харків’ян у другій половині матчу те, що зробили господарі у першій, так і не вдалося. Загалом, у першій половині матчу «Енергію» було не впізнати: вдалі командні дії у нападі, грамотні гра у захисті і три «сухі» голи у воротах суперника. Авторами футзальних шедеврів стали Сергій Шевченко, Михайло Романов та Євген Рогачов. До речі, останній забив свій перший гол за нову команду. Утім, у другому таймі усе змінилося. Схоже таки наставник «Локомотива» Євген Ривкін у перерві матчу знайшов потрібні слова, аби по-справжньому «надихнути» на бій своїх підопічних.
У другому таймі «Енергія» віддала ініціативу, зробивши акцент на контратаки. Натомість «Локомотив» «загримів» на повну потужність і роботи у Володимира Кардаша значно побільшало. У середині другого тайму інтрига у матчі відродилася. Це Сергій Журба метрів із 6-ти пробив влучно, зробивши рахунок 1:3. Після цього львів’яни могли зняти питання про переможця матчу, однак на завершальній стадії атаки господарям не щастило. Не щастило і «Локомотиву». У другій половині матчу гості створили вдосталь моментів, аби вирівняти становище на табло. Утім, забили ще одного разу, коли вдало розіграли «зайвого» гравця. А сталося це за хвилину до завершення матчу. Гол на свій рахунок записав Павло Корнійчук. Втримати позитивний для себе рахунок команді Миколі Сича вдалося…

26.09.2009р.СК ЛНУ ім.І.Франка. 300 глядачів.
«Енергія» - «Локомотив» -3:2 (3:0)
Голи: Шевченко, 11, Романов, 16, Рогачов, 20, - Журба, 27, Корнійчук, 39

«Енергія»: Кардаш , - Струк, Рогачов, Задорожний , Федюк, Романов,Шевченко, Петрушин, Ільницький ; - Пітуля,Луців,Д. Іванов
«Локомотив»: Литвиненко, Клочко, Білоцерківець, Берлізєв, Кісельов, Зінченко, Д.Сорокін, Корнійчук, Журба, Одегов.

Просмотров: 825 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0