Главная » 2009 » Октябрь » 26 » «Контингент» дав бій "Тайму"
09:45
«Контингент» дав бій "Тайму"
У напруженому матчі 8-го туру «Тайм» в Житомирі обіграв з рахунком 1:3 тамтешній «Контингент».

Попри тотальну перевагу «Тайму», першими забили господарі. На 18-й хвилині Тригубець в штрафному майданчику «Контингенту» зіграв рукою. Це був уже шостий командний фол «червоно-чорних». Десятиметровий чітко реалізував Доманський – 1:0. Через хвилину уже в пасиві господарів було шість фолів. Але удар із позначки Павленка парирував Проценко.

Реалізувати перевагу в забитий гол«Тайму» вдалося лише на 26 хвилині. Відзначився Чепорнюк. Вийти ж вперед вдалося гостям лише за дві хвилини до завершення матчу. Олександр Бондар скористався тим, що Проценко погано зафіксував м’яч. Апеляції господарів до суддів не допомогли – взяття воріт таки зарахували. Аби врятувати бодай одне очко, житомиряни випустили на майданчик п’ятого польового гравця. Але забити вони не змогли, натомість у власні пропустили третій гол. Дубль оформив Чепорнюк. Відтак, -з рахунком 1:3 переміг «Тайм».