Главная » 2011 » Февраль » 24 » Голи "енергетиків" приносять Україні перемогу над Бельгією
22:18
Голи "енергетиків" приносять Україні перемогу над Бельгією

Збірна України з футзалу вдало розпочала відбірковий турнір до чемпіонату Європи, що відбудеться наступного року в Хорватії. Синьо-жовті у Харкові у першому матчі з рахунком 4:3 обіграли збірну Бельгії. За нашу збірну двічі забив Євген Рогачов. По голу на свій рахунок записали Валерій Легчанов та Денис Овсянніков.

Провівши доволі хороший перший тайм, гравці нашої збірної ганебно провели другу половину зустрічі, пропустивши три голи без відповіді. Усі м’ячі гравці збірної України провели у першому таймі. Спочатку Валерій Легчанов завершив комбінацію своїх партнерів по команді, а через сім хвилин Денис Овсянніков подвоїв перевагу своєї команди. На досягнутому наша команда не зупинилася. Про сій бомбардирський хист нагадав Євген Рогачов. Спочатку гравець «Енергії-Тайму» ефектно пробив під поперечину після передачі з ауту Романова, а на останній хвилині першого тайму Рогачов реалізував побачення з кіпером суперника.

Невідомо, що у перерві матчу говорив головний тренер українців Геннадій Лисенчук, однак після перерви гра синьо-жовтих залишає чимало запитань. Такої беззубої і незрозумілої гри від збірної України вболівальники не очікували. Наша команда почала грати від захисту і пропустила три м’ячі. При рахунку 3:4 синьо-жовтим вдалося «засушити» гру і довести її до мінімальної перемоги. При останній можливості гравці бельгійської збірної не пішли розігрувати пятого польового гравця.

Україна - Бельгія - 4:3 (4:0)
Україна: Євген Іваняк, Михайло Романов, Євген Рогачов, Валерій Замятін, Дмитро Клочко - Валерій Легчанов, Сергій Чепорнюк ,Денис Овсянніков, Сергій Якунін. Дмитро Сорокін, Петро Шотурма
Бельгія: Давід Морант, Абду Дендан, Азіз Хіту, Андре, Валентин Дюжакьєр, Джон Ньюкерман, Джонатан Фоссе, Карім Шайбай, Мохамед Дахбі Реда, Петрос Папаніколау, Самір Дахбі Реда
Голи: Валерій Легчанов , 7, Денис Овсянніков (14), Євген Рогачов 16, 20 - Азіз Хіту 29, Карім Шайбай 33, Себастьяно Канаріс (38)

Просмотров: 998 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0