Главная » 2013 » Март » 16 » «Енергія» та ЛТК переможця не виявили
21:04
«Енергія» та ЛТК переможця не виявили
Матч «Енергії» із ЛТК завершився бойовою нічиєю – 1:1. Для «зелено-білих» це уже третій матч поспіль без перемоги.

У заявку на матч не потрапив Легчанов. Валерій пропустив цей матч через ушкодження.

У попередніх іграх «енергетикам» краще вдався другий, а не перший тайм. Матч із ЛТК пройшов за іншим сценарієм. «Зелено-білі» непогано провели першу половину зустрічі і гірше другу.

До перерви луганчани діяли від оборони на контратаках. Так, гості регулярно здійснювали гострі вилазки до воріт Лисенка, але територіальну перевагу їм відвоювати ніяк не вдавалося. «Зелено-білі» створили чимало гольових моментів. Але через надійну гру Савенка та не зовсім вдалі дії львів’ян на завершальній стадії атак, голів довгий час не було. Хороші атаки вдавалися і «телефоністам». Двічі гостям для влучного удару бракувало лічених сантиметрів. Після удару Свірідова «енергетиків» врятувала штанга, а після пострілу Бессалова - поперечина.

Натомість, перекладина допомогла луганчанам після удару Павленка. Тим не менш, Максим зумів таки завдати влучного удару у першому таймі. На 19-й хвилині він із пасу Якуніна відкрив рахунок у матчі.

Але на початку другого тайму ЛТК зрівняла рахунок. На 23-й хвилині Разуванов завдав влучного удару здалеку – 1:1. Надалі на майданчику була рівна гра, небезпеки не бракувало поблизу воріт обидвох команд. У складі «Енергії» на вістрі атаки особливо гостро діяли Овсянніков, Макаєв та Чепорнюк. У гостей ж вирізнялися Рось, Свірідов та Кузь.

В другій половині зустрічі обидві команди дуже часто грішили браком. Футзалісти часто помилялися в простих ситуаціях.

Дуже хорошу нагоду знову вийти уперед господарі змарнували на 38 хвилині. Галичани отримали право на вільний удар із дуги за два дотики Савенка. Микола Сич  взяв тайм-аут. Але розіграш «вільного» до голу не призвів. Випустити п’ятого польового ніхто не наважився. Отож, 1:1 – бойова нічия.