Главная » 2012 » Август » 25 » «Енергія» розійшлася миром із віце-чемпіоном Польщі
03:21
«Енергія» розійшлася миром із віце-чемпіоном Польщі
У матчі 2-го туру турніру «Beskidy Futsal Cup 2012» львівська «Енергія» зіграла внічию із «Віслою Кракбет» - 3:3.

Завдяки влучним двом ударам Валерія Легчанова «Енергія» на перерву пішла зі перевагою у два м’ячі.

Втім, у другому таймі полякам вдалося відновити паритет. На 24-й хвилині капітан «Вісли» Куся один гол відіграв, а на 33-й хвилині Патер встановив паритет. Згодом у складі «Вісли» відзначився Наврат. Потім Сергій Чепорнюк вийшов п’ятим польовим. В результаті за хвилину до сирени Овсянніков зрівняв рахунок.

Отож, 3:3, «Енергія» набрала 4 очка й поки що на першому місці.

Просмотров: 494 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0