Главная » 2012 » Октябрь » 10 » «Енергія» розгромлена «Ель Посо»
10:38
«Енергія» розгромлена «Ель Посо»
Львівську «Енергію» у стартовому матчі елітного раунду Кубка УЄФА розгромили господарі міні-турніру, команда «Ель Посо Мурсія». Підсумковий рахунок гри 8:3 на користь іспанців.

«Ель Посо Мурсія», принаймні, у першому таймі наочно показала величезну різницю між чемпіонатами Іспанії та України. Іспанці вміло замкнули гостей на їхній половині паркету. Із голами в господарів справа не затрималася.  У першому таймі «Ель Посо» забила у ворота галичан 5 голів. Натомість, українці спромоглися лише на один влучний постріл. Із далеку пробив Коваль.

Після перерви гра трохи змінилася. «Енергетикам» таки вдалося хоч трохи попсувати нерви місцевій торсиді. На 23-й хвилині Бондар у своєму штрафному майданчику зіграв рукою. Закономірно, що за це був призначений пенальті. Але Лисенко (який ще у першому таймі замінив Кардаша) удар зі стандарту парирував. Після цього усе частіше гольові моменти почали виникати поблизу воріт господарів. На 30-й хвилині відзначився Овсянніков - 5:2. А ще через хвилину однією із нечисленних помилок господарів скористався Павленко, який перехватив м’яч, а згодом вколотив його у сітку воріт «Ель Посо» – 5:3.

Надалі Овсянніков почав виходити п’ятим польовим. Але добитися кращого результату українцям не вдалося. Іспанці забили ще тричі, а ось галичани більше влучних ударів не завдавали.

Кубок УЄФА. Елітний раунд. Група «С»
«Ель Посо Мурсія» – «Енергія» – 8:3 (5:1)
«Ель Посо Мурсія»: Рафа – Бебе, Кіке, Адрі, Франклін – Хосе Руїс, Пауліньо, Мігелін, Алекс, Де Баїл, Грельо
«Енергія»: Кардаш (Лисенко, 11) – Чепорнюк, Бондар, Макаєв, Павленко – Струк, Коваль, Якунін, Рогачов, Легчанов, Овсянніков
Голи: Бебе, 4, Де Баїл, 8,36,38, Алекс, 11, Мігелін, 13,20, Франклін, 39 – Коваль, 20, Овсянніков, 30, Павленко, 32
Попередження:  Легчанов, 25

PS.В іншому матчі групи "С" московське "Динамо" обіграло ризький "Нікарс" - 7:2 (3:0).

Просмотров: 472 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0