Главная » 2010 » Апрель » 4 » «Енергетики» про матч з «Ураганом»
18:59
«Енергетики» про матч з «Ураганом»
Автори забитих голів у ворота івано-франківського «Урагана» Сергій Задорожний та Андрій Федюк після гри у чудовому настрої поділилися секретами своєї перемоги із прес-службою клубу. Нагадаємо, «Енергія» обіграла «Ураган» з рахунком 4:1.

Сергій Задорожний
Першу половину першого тайму ми рухалися, грали із динамікою, а потім зупинилися. Нам був потрібен переломний гол. Забити його мені було важко. Вийшло обіграти гравця і влучив в ворота. Такого удару воротар, мабуть, не очікував. Вважаю, що цей гол нам був дуже потрібний.

Андрій Федюк
Сьогоднішній матч, як кажуть, був не за три очки, а за шість. Ця перемога нам багато чого давала в плані турнірної таблиці. У першому таймі нам трохи заважала відповідальність за результат. Але після перерви хлопці вийшли на майданчик зарядженими на перемогу. «Енергія» та «Ураган» - команди приблизно однакового рівня, але завдяки кращому настрою на гру та майстерності ми обіграли суперника.

Просмотров: 662 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0