Главная » 2011 » Февраль » 27 » Ефектна точка України
00:51
Ефектна точка України
Збірна України з футзалу пробилася на чемпіонат Європи, що наступного року відбудеться в Хорватії. В останньому матчі у своїй відбірній групі синьо-жовті обіграли збірну Угорщини – 4:1.

Угорцям, аби пробитися до фінальної стадії чемпіонату Європи, у грі з фаворитом матчу будь-що потрібно було перемагати. Натомість українців у даному матчі влаштовував будь-який результат за винятком розгромної поразки. Утім, в останні грі наші гравці довели, що саме вони є найдостойнішою та найсильнішою командою у п’ятій відбірній групі.Як і у попередніх двох матчах, господарі поєдинку у дебюті матчу розпечатали ворота суперника. Чепорнюк та Овсянніков пробили кіпера гостей і зробили серйозну заявку на перемогу. Забивши два м’ячі, українці дещо збавили оберти і гра проходила у невисокому темпі. Єдине, що вдалося угорцям у першому таймі – забити один гол. У другому таймі синьо-жовті не рвалися в атаку. Все-таки забивати і добивати суперника не було жодного сенсу. Натомість угорці не могли забити другий гол у рівних складах і пішли в бій з п’ятим польовим гравцем. Така гра успіхів нашому супернику не принесла. Овсянніков та Рогачов встановили жирну крапку у матчі, забивши третій і четвертий гол. Відтак, 4:1 і збірна України з першого місця пробилася на чемпіонат Європи. Другою командою від нашої групи, яка кваліфікувалася на чемпіонат Європи, дещо несподівано стала збірна Туреччини, яка в останній грі обіграла збірну Бельгії – 3:2.

Україна – Угорщина – 4:1 (2:1)
Україна: Іваняк (Литвиненко, 39), Замятін, Легчанов, Овсянніков, Клочко, Сорокін, Рогачов, Романов, Чепорнюк, Якунін
Угорщина: Паллаі, Харніш, Дюрчані, Дрот, Чопакі, Ловаш, Немет, Надь, Печар, Рабл, Тренчені
Голи: Чепорнюк (2), Овсянников (7, 37), Рогачов (40) - Надь (18)
Попередження: Чепорнюк (11) - Надь (13). Дюрчані (15). Дрот (15), Ловаш (30)

Просмотров: 645 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0