Главная » 2013 » Февраль » 3 » Безпрограшна серія продовжується!
12:50
Безпрограшна серія продовжується!
Спортлідер-2» продовжує набирати очки в чемпіонаті України

Сьогодні «Спортлідер-2» провів черговий матч в рамках чемпіонату України з футзалу серед команд Першої ліги. Підопічні Вадима Рефеля в рідних стінах приймали «Ураган-2» із Івано-Франківська. Матч переможця не визначив – 1:1. У зв’язку з відсутністю на матчі прес-атташе, який в даний момент перебуває у місті Рівному разом із першою командою, ми зв’язалися з головним тренером, Вадимом Рефелем, який в телефонному режимі прокоментував матч: «Перший тайм завершився без забитих м’ячів. Вплинуло на кінцівку тайму те, що за одну зміну заробили три фоли. До того у нас було два порушення, і як наслідок останні хвилин п’ять ми проводили із п’ятьма фолами в пасиві, і вже трошки не так активно грали у відборі на чужій половині поля, а навпаки більше закрились на своїй, намагалися грати від оборони. В першій половині мали чудові моменти, але трішки нам не таланило. В другому таймі дуже чудово розпочали, і буквально за п’ятнадцять секунд створили дві небезпечні нагоди. Спочатку чудово розіграли стандарт, а потім в контраатаці Олег Ситник проявив чудову індивідуальну майстерність, обіграв голкіпера і забив гол. Ми повели у рахунку – 1:0. В середині тайму ми припустились тактичної помилки, наш гравець не втримав зону, і футзаліст «Урагану-2» влучно замкнув простріл – 1:1. Після того івано-франківці додали у швидкості, і ми могли як забити, так і пропустити. Кінцевий результат є цілком закономірний. Задоволений дебютом Сергія Алексейчука. Наш голкіпер сьогодні декілька разів врятував команду, і я вдячний йому за чудову гру. Дякую усій команді за самовіддачу. В нас є своєрідна безпрограшна серія, але прагнемо перемагати. Виконуємо великий обсяг роботи, і в наступній грі прагнемо дати гідний бій діючому чемпіону Першої ліги – чернівецькому «Меркурію».

Відзначу, що зараз для підопічних Вадима Рефеля наступає тривала пауза в чемпіонаті. Наступну гру «Спортлідер-2» проведе 2-ого березня на виїзді у Чернівцях, де зустрінеться з місцевим «Меркурієм».

Просмотров: 519 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0