Главная » 2009 » Октябрь » 26 » Без розгрому і без сенсації...
09:43
Без розгрому і без сенсації...
Шосту перемогу поспіль у національному чемпіонаті здобула львівська «Енергія». Львів’яни у рідних стінах у доволі непростому матчі здолали «ПФС». Пробити оборону Севастополя «енергетикам» вдалося двічі. Розгромом у грі не «пахло», сенсацією також…

Зважаючи на ситуацію у турнірній таблиці, на матч проти команди з Севастополя «енергетики» повинні були налаштуватися із подвійною мотивацією. «Енергія» у разі перемоги змогла б відірватися від «Урагана» на 5 очок у турнірній таблиці, який днем раніше дещо несподівано не взяв жодного очка у грі проти львівського «ТВД» - 0:3 – на користь «будівельників».

У матчі з «ПФС» у першому таймі «Енергія» прогнозовано заграла першим номером і почала штурмувати севастопольську оборону. Здавалося, вищі за класом «енергетики» таки проб’ють Володимира Вдовиченка на початку і поведуть у рахунку. Утім, не сталося, як гадалося. Колектив Валерія Чалого вміло захищався майже увесь перший тайм. Втілили свою перевагу у забитий гол підопічним Миколи Сича вдалося за 3 хвилини до завершення тайму. Євген Рогачов метрів із 8-ми пробив у нижній кут – воротар суперника виручити свою команду не зміг. А до цього хороший момент створив собі Ільницький, однак забити свій черговий гол у «зелено-білій» футболці Івану у цьому випадку не судилося – вдало зіграв воротар суперника. Ще одну хорошу нагоду вразити ворота суперника втратив Петрушин. Олексій, заміть того, аби віддати передачу на партнера на дальню штангу, послав «смугастого» невідомо куди. Загалом, гра російського легіонера у грі з ПФС не вразила зовсім. Здавалося, корисніше і в захисті, і у нападі за вікового росіянина міг зіграти перспективний львівський вихованець Тарас Кузь, який взагалі не потрапив у заявку на матч. Утім, кого ставити у склад, а кого – ні, вирішувати головному тренеру. На останній хвилині першого тайму трибуни ще одного разу зірвалися оваціями. Ільницький перехопив м’яч у центрі майданчика, випередив воротаря, зіграв у стінку з Шевченком і переправив м’яч у порожні ворота – 2:0.

У другому таймі глядачі на трибунах не скучали і не веселилися. Малюнок гри залишився тим, що і був у першому таймі: «Енергія» грала першим номером, а «ПФС» при кращій нагоді шукав свого щастя на контратаках. Якщо у першому таймі севастопольці не створили жодного моменту біля воріт Андрія Пітулі, який до речі, замінив у рамці Володимира Кардаша, то після перерви підопічні Валерія Чалого пожвавішали в атакувальних діях. Кримчани мали дві чудові нагоди для того, аби скоротити розрив у рахунку, однак у цих епізодах львів’янам відверто пощастило. Особливо тоді, коли хтось з гравців «ПФС» примудрився з метра не переправити м’яча у порожні (!) ворота. Натомість «Енергія» втратила також кілька можливостей збільшити рахунок. Чого лише вартий вихід сам на сам Михайла Романова? Утім, якщо у грі з «Кардиналом» Михайло в ідентичній ситуації пробив влучно, то цього разу фортуна від нього відвернулася. Фінальна сирена зафіксувала важливу та «класову» перемогу «Енергії» при не надто виразній грі. Утім, гра забудеться, а результат залишиться. А для нас він радісний – переможний…

«Енергія» (Львів) – «ПФС» (Севастополь) -2:0 (2:0)
25.10.2009р. СК ЛНУ ім.І.Франка 350 глядачів.
Арбітри: Г. Гора (Київ), М. Подранний (Житомир)
«Енергія»: Пітуля; - Рогачов, Струк,Іванов, Федюк, ;-Романов ,Ільницький, Шевченко, Петрушин ; запасні - Кардаш,Задорожний ,Луців.
«ПФС»: Удовиченко, Осін, Дмитрієнко, Кузьмін, Сугак, Олексієнко, Дубінюк, Яблонський, Ожог, Ліняєв, Піхаленюк, Чернієнко
Голи: Рогачов, 17, Ільницький, 20
Попередження: Ільницький, 8 - Ожог, 30, Удовиченко, 35

Просмотров: 779 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0