Главная » 2009 » Апрель » 14 » Локомотив» – «Тайм» – 1:4
Локомотив» – «Тайм» – 1:4
Локомотив» – «Тайм» – 0:4
Голи: Кісельов, 38 – Якунін, 10; О.Бондар, 17; Павленко, 17, 36
«Локомотив»: Литвиненко – Зінченко, Клочко, О.Сорокін, Кисельов – Д.сорокін, Одєгов, Едініо, Федорченко.
«Тайм»: Іваняк – О.Бондар, Д.Бондар, Чепорнюк, Павленко – Якунін, Кондратюк, Легчанов, Овсянніков.

У центральному матчі 25 туру львівський "Тайм" переміг харківський "Локомотив" 4:0

Чемпіонат вже на фінішній прямій. Матч із «Локомотивом» розглядався як один із центральних поєдинків у боротьбі за золото. Адже саме харківські футболісти зараз на піднесенні, вийшли у півфінал кубка України, борються за бронзові нагороди чемпіонату, і могли б зупинити «Тайм». Але як показав поєдинок, «Локомотиву» навіть у прекрасній формі зупинити «енергетичний» «Тайм» не в змозі.

«Тайм» як завжди взяв високий темп гри, за яким не завжди встигали господарі. Перший реальний шанс відкрити рахунок мав Чепорнюк, але блискуче зіграв воротар збірної України Литвиненко. Згодом після удару Легчанова м’яч зрикошетив і ледь не влетів у кут воріт. Але все-таки підопічні Станіслава Гончаренка добились свого і Якунін відкрив рахунок. Львів’яни не зупинились, а продовжували давити на ворота господарів. Дмитро Бондар і Павленко не реалізували прекрасну нагоду подвоїти рахунок. Але не реалізували цей шанс, зате забили у двох інших епізодах. Впродовж однієї хвилини Олександр Бондар і найкращий бомбардир львівської команди Павленко зробили рахунок 3:0.

Після такого першого тайму друга половина гри перетворилась у чисту формальність. Наприкінці матчу харків'яни випустили ще й п’ятого польового гравця і пропустили ще гол від Павленка. Хоча м'яч престижу вони все-таки забили. Це Одєгов пройшов по флангу і віддав на кісельова, який у дотик пробив повз Іваняка.

Просмотров: 744 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0