Главная » 2009 » Апрель » 11 » МФК “Рівне” – “Моноліт” – 3:5 (1:1)
20:15
МФК “Рівне” – “Моноліт” – 3:5 (1:1)

Голи: Басич (2), Сондак (30), Жовтун (33) – Воронін (17), Трунов (29), Таранчук (34, 37), Сколотій (40)

Рівненський футзальний клуб не зміг втримати мінімальну перевагу у матчі з півфіналістом Кубка України харківським “Монолітом” і програв 3:5.

Вперта боротьба у тісненькому залі рівненського ДЮСШ вийшла дуже цікавою. Навіть незважаючи на те, що лідерами українського міні-футболу ці команди не назвеш. Але бажання й азарту на майданчику було дуже багато.

Після відносно спокійно першого тайму, який закінчився миром 1:1, команди сповна додали емоцій у другій половині зустрічі. Це вилилося у те, що обидва суперники перевалили за ліміт дозволених 5-ти порушень. Як з’ясувалося, це й визначило долю гри.

Найцікавіше відбувалося на останніх хвилинах. Прямим ударом зі штрафного на 33-ій Жовтун вивів рівненців уперед 3:2. І тут же господарі заробили 6-ий фол. Досвідчений “монолітівець” Таранчук з 10-ти метрів не схибив – 3:3.

А от уже згаданий Жовтун своїм шансом з 10-ти метрів (6 фолів заробили і харків’яни) не скористався – удар поруч зі штангою. Натомість, рівненці ще раз сфолили, і їх знову покарав герой матчу Таранчук – його удари з 10-ти метрів сильні і точні – 3:4. А гол Сколотія у порожні ворота (МФК “Рівне” випустив 5-го гравця на майданчик) уже просто затвердив перемогу гостей з Харкова.

Просмотров: 761 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0