Главная » 2009 » Апрель » 3 » “Енергія” (Львів) – “Локомотив” (Харків) – 1:4 (0:1)
00:27
“Енергія” (Львів) – “Локомотив” (Харків) – 1:4 (0:1)
2 квітня. Львів. Палац спорту "Галичина". 400 глядачів
Арбітри:
Дараган (Київ), Овчінніков (Сімферополь)
“Енергія”: Пітуля – Кузь, Хіреш, Близнак, Струк – Федюк (кап.), Онищук, Хлюбко, Писько. Тренер: Микола Сич
“Локомотив”: Литвиненко (Дегтяренко, 39) – Федорченко, Одегов, О.Сорокін, Кісельов – Мінаєв (кап.), Д.Сорокін, Колесник, Клочко – Зінченко, Едініо. Тренер: Євген Ривкін
Голи: Кузь (40) – Клочко (20), Мінаєв (21), Зінченко (29), Федорченко (38)
Попередження: Колесник (12)

4-ий тур чемпіонату України з футзалу не приніс першу перемогу оновленій «Енергії». Та й, зрештою, у цьому матчі мало хто розраховував на успіх «енергетиків», знаючи силу харківського «Локомотиву», який щодуху рветься до бронзових нагород чемпіонату.

Уже з перших хвилин матчу підопічні Євгена Ривкіна взяли ініціативу у свої руки і розпочали пошук щастя біля воріт львів’ян. Натомість захисні дії господарів майданчика зводили нанівець старання харків’ян. Утім, перший гольовий момент у матчі виник біля воріт Дмитра Литвиненка. Андрій Федюк після розіграшу штрафного відкотив м’яч на Олександра Хлюбка, який поцілив у стійку воріт. Із відповіддю гості не забарилися. Віталій Одєгов, обігравши захисника, пробив по воротах. За «Енергію» зіграв хакрів’янин Олександр Сорокін, від якого м’яч відлетів на майданчик. Незважаючи на це, старання гравців «Локомотива» забити гол таки увінчалися успіхом наприкінці першого тайму. Віталій Кісельов небезпечно пробив з гострого кута, Андрій Пітуля відбив м’яч перед собою, а першим на добиванні був Дмитро Клочко – 0:1.

Початок другого тайму, як і кінець першого, «Енергія» провалила. Автором другого м’яча у ворота галичан став Олександр Мінаєв, який зіграв в стінку з Дмитром Клочком. Пропущений другий гол аж ніяк не входив у плани «Енергії», і наставнику львів’ян Миколі Сичу довелося перебудовувати гру. Утім, зважаючи на теперішній склад «енергетиків», мало вірилося, що львів’янам буде під силу переламати хід поєдинку. Дива не сталося – досвідченіший «Локомотив» довів справу до логічної перемоги, забивши у матчі ще двічі. Зробили це Сергій Зінченко та Дмитро Федорченко. Єдине, що вдалося підопічним Миколи Сича у цьому матчі – гол престижу від Тараса Кузя. На той момент у воротах «Локомотива» стояв не Дмитро Литвиненко, а резервний воротар Юрій Дегтяренко. Незважаючи на це, шансів в обох команд для взяття воріт у другому таймі було чимало. Однак команди більше не забивали…

Просмотров: 810 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0