Главная » 2009 » Март » 29 » «Тайм» (Львів) – «ЛТК» (Луганськ) – 5:0 (3:0)
23:58
«Тайм» (Львів) – «ЛТК» (Луганськ) – 5:0 (3:0)
Перший матч 2:1
Голи: Дрьомов (2, автогол), Легчанов (11), Кондратюк (19), Павленко (37, 37)
«Тайм»: Кардаш – Чепорнюк, О.Бондар, Д.Бондар, Павленко – Кондратюк, Якунін, Легчанов, Овсянніков – Москвін
«ЛТК»: Сагайдаченко – Юрков, Дрьомов, Тмьонов, Івонко – Ануфрієв, Ятло, Смоловик, Стрілець – Заворотний, Золотухін
Арбітри: Воложенко (Харків), Івашина (Суми)

Упевнено перемігши команду «Луганськтелеком» (5:0), львівський «Тайм» став першим півфіналістом Кубка України.

Застати зненацька суперників львівські «таймівці» вирішили уже з перших хвилин. Шквал стартових атак вилився в автогол Дрьомова: Дмитро Бондар прострілював, а гравець «ЛТК» спрямував м’яч у власні ворота. Перед цим Чепорнюк влучив у штангу, а спроьи сильних ударів від Олександра Бондаря виявилися не влучними.

Згодом луганець Смоловик вистрілив у стійку воріт. Це розлютило львівських футзалістів, і класична комбінація екс-«енергетиків» Овсяннікова, Кондратюка і Легчанова закінчилася точним «піжонським» ударом останнього п'яткою.

До перерви львів’яни потроїли рахунок. Олександр Бондар виступив асистентом, автором гола став Кондратюк.

Другий тайм пройшов трохи нудніше, практично без моментів. А якщо такі і виникали, то здебільшого футзалісти «ЛТК» пробували розмочити рахунок. Але на останні 7 хвилин тренер «таймівців» вирішив випустити п’ятого гравця на майданчик замість воротаря, і такий крок допоміг забити ще два голи, причому протягом однієї хвилини. Відзначився найкращий бомбардир чемпіонату і Кубка України Павленко.

Просмотров: 878 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0