Главная » 2009 » Март » 23 » Футзал: емоційна нічия як перепустка на Євро-2010
00:14
Футзал: емоційна нічия як перепустка на Євро-2010

Напружений заключний поєдинок відбіркового етапу між Румунією та Україною завершився внічию 2:2 і дозволив «синьо-жовтим» посісти перше місце у групі і вийти у фінальну частину чемпіонату Європи.

Вирішальний матч першої відбіркової групи розпочався динамічно. На розвідку суперники витратили заледве 2 з половиною хвилини. Далі почалося…

Гравець житомирського «Контингенту» Романов опинився у потрібному місці після розіграшу кутового другою четвіркою. Однак уже в наступній атаці румуни вирівняли становище.

Черговий спалах активності господарів «синьо-жовті» відбили і відразу ж самі вийшли вперед. Романов, який у чемпіонаті України зі своїм «Контингентом» серед аутсайдерів, на швидкості пройшов і захисників, і воротаря суперників і закотив м’яч у порожні ворота – 2:1.

На 8-ій хвилині після вкидання голкіпера Лисенка Пилипів головою влучив у стійку, а вже через 3 з половиною хвилини наш воротар витягнув м’яч після удару в «дев’ятку». На правах господарів румуни атакували частіше, і їхня активність спричинила автогол Сільченка, який зрізав м’яч у власні ворота.

Другий тайм розпочався трохи спокійніше. Україна контролювала гру до пори до часу. Приблизно у середині тайму знову активніше заграли румуни, яким перемога була потрібнішою. Та це не означає, що вони створювали аж надто багато моментів. Контратаки українців теж були гострими.

За 5 хвилин до сирени румунська команда стала грати з п’ятим гравцем на майданчику. Пристрасті кипіли по-дорослому. Капітан господарів на останній хвилині отримав жовту і червону картки. Але навіть такі емоції, наполегливість у грі та гучна підтримка трибун не допомогли румунським футзалістам вирвати перемогу.