Главная » 2009 » Март » 6 » «Тайм» -- «Контингент» 6:2
22:54
«Тайм» -- «Контингент» 6:2
«Тайм» сьогодні став одноосібним лідером Чемпіонату України завдяки перемозі над житомирським Контингентом з рахунком 6:2. Головний конкурент «таймівців» – донецький Шахтар зіграв унічию з «Локомотивом», і таким чином підопічні Станіслава Гончаренка випередили гірників на 2 очки.

Розгром «Контингенту» розпочався уже на другій хвилині гри. Голом відзначився Максим Павленко. Вдруге «таймівці» розписалися у воротах гостей через три хвилини. Після удару зі штрафного Роман Киришун м’яч із воріт вибив рукою. Житомирянин побачив перед собою червоне світло, а господарі отримали право пробити пенальті. Стандарт чітко реалізував Олександр Бондар. Після прострілу Євгена Москвіна на 9-й хвилині відзначився Денис Овсянніков – 3:0. У відповідь створити хоча б якусь небезпеку поблизу воріт «Тайму» «Контингенту» не вдавалося. Довгий час Євген Іваняк залишався без роботи. Продемонструвати власну майстерність голкіперу галичан випала нагода за хвилину до завершення першого тайму. Господарі отримали шостий командний фол, а гості право пробити десятиметровий. Стандарт реалізував Анатолій Доманський. За рахунку 3:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі малюнок гри не змінився, тотальною перевагою надалі володіли львів’яни. На 24-й хвилині першим на добиванні опинився Євген Москвін – 4:1. На 30-й хвилині голом відзначився Валерій Легчанов. А згодом черга забити несподівано дійшла до гостей. Одна із не багатьох їхніх атак на 34-й хвилині завершилася влучним ударом Андрія Будіна. Через дві хвилини «Контингент» знову забив, щоправда цього разу у власні ворота. Автогол у пасиві Анатолій Доманський -- 6:2. Більше цифри на табло не змінювалися.

Просмотров: 726 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0