Главная » 2009 » Март » 1 » «СумДУ» - «Тайм» 3:4
07:47
«СумДУ» - «Тайм» 3:4

«СумДУ» (Суми): Хавренко Олег (№20), Острога Руслан (№2), Бурдюг Андрій (№4) , Котляр Володимир (№5), Шумило Олександр (№6), Карацюба Валерій (№7), Лисниченко Віталий (№8), Саєнко Володимир (№9), Велієв Агіл (№3), Білоцерковець Микола (№11) , Пісоцький Ярослав (№13), Долбін Сергій (№14)
«Тайм» (Львів): Іваняк Євгеній (на 5хв був замінений Кардашом Володимиром), Чепорнюк Сергій (№2), Москвін Євгеній (№8), Бондар Олександр (№10), Бондар Дмитро (№14), Павленко Максим (№17) , Якунін Сергій (№13), Овсянніков Денис (№88), Кондратюк Олександр (№9), Легчанов Валерій (№19).
  Голи: Бурдюг Андрій (3), Білоцерковець Микола (5, 14), Павленко Максим (9,20,21), Якунін Сергій (17)

Як і передбачалося, матч «Тайму» із «СумДУ», був не простим. Драматичне протистояння, на щастя львівських уболівальників, завершилося перемогою вихованців Станіслава Гончаренка. Вкотре, героєм матчу став Максим Павленко, який оформив хет-рик.

Гра розпочалася для «Тайму» із холодного душу. Уже на третій хвилині галичани пропустили гол. Після довгої передачі Хавренко, ударом із розвороту відзначився Бурдюг – 1:0. Через дві хвилини гості дозволили Білоцерковцю вийти віч-на-віч із Іваняком. Із першим ударом сумчанина кіпер впорався, але гравець «СумДУ» вдало зіграв на добиванні. Як наслідок, господарі перемагають з рахунком 2:0, а Іваняк місцем у рамці воріт поступився Кардашу. Відквитати один гол львів’янам вдалося на 9-й хвилині – Павленко замкнув дальню штангу. До завершення першої половини гри, уболівальники побачили ще аж три взяття воріт. На 14-й хвилині усе той же Білоцерковець знову випередив захисників «Тайму» і зробив рахунок 3:1. На 17-й хвилині відзначився влучним ударом із шести метрів Якунін – 3:2. А на останній хвилині першого тайму зрівняв рахунок Павленко.

Після перерви результативних ударів було значно менше. На першій хвилині другої 20-хвилинки Павленко оформив хет-рик. Як виявилося це було останнє взяття воріт у цьому матчі. Хоча небезпечних моментів було чимало поблизу воріт обох команд.  Відтак, 3:4 – важка перемога, втомленого східноукраїнським турне, «Тайму».

Просмотров: 837 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0