Главная » 2009 » Февраль » 15 » Тайм - Энергия -7:2
20:56
Тайм - Энергия -7:2
Гра розпочалася за прогнозованим сценарієм – «Тайм» пішов в атаку, а «Енергія» зосередилася на обороні власних воріт й почала вичікувати на момент для проведення контрвипаду. На 9-й хвилині Фортуна таки посміхнулася «біло-зеленим»: ніким не прикритий Кузь переграв Іваняка – 0:1. Варто зауважити, що це не єдина помилка «червоно-чорних» в обороні. Але в інших випадках «енергетики» їм пробачали. А на 15-й хвилині завдяки несподіваному удару Овсяннікова рахунок став нічийним. Врешті вийти уперед номінальним господарям вдалося після удару здалеку Павленка (м’яч зрикошетив від когось із «біло-зелених»). Ще у першій половині гри Якунін зробив рахунок 3:1. Здавалось б, справу зроблено. Але після 10-хвилинного безуспішного штурму воріт суперника, «таймівці» знову проґавили контрвипад. Другий гол у ворота «Тайму», які тепер уже прикривав Кардаш, забив Кузь – 3:2. На більше «енергетиків» не вистачило. В заключні хвилини гри вони пропустили ще 4 голи. У їхніх воротах розписалися Чепорнюк, Овсянніков, а Павленко, до забитого голу у першому таймі, додав ще два.

Просмотров: 788 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0