Главная » 2009 » Февраль » 6 » “Моноліт” (Харків) - “Енергія” (Львів) – 1:1 (1:0).
23:41
“Моноліт” (Харків) - “Енергія” (Львів) – 1:1 (1:0).
“Моноліт” (Харків) - “Енергія” (Львів) – 1:1 (1:0). 6 лютого. Харків. Спорткомплекс “Каразинський”. 200 глядачів. Судді: О. Іванов (Дніпропетровськ), С. Кравцов (Київ). “Моноліт”: Гурко – Чепель, Каргін, Таранчук, Турчак, Трунов, Сколотій, Чуднов, Воронін, Фінтісов, Мдзінарішвілі. Тренери: Роман Перадзе, Віталій Чернишов. “Енергія”: Пітуля – Федюк, Кузь, Тригубець, Скрільов – Хлюбко, Хіреш, Онищук. Тренер: Микола Сич. Голи: Фінтісов (12), Кузь (40). Попередження: Скрільов (3), Каргін (21). Характер “нової Енергії” дозволяє відтермінувати, здавалося б, передбачувані поразки клубу у другому колі чемпіонаті України. Ігрові поразки, безумовно, а не технічні. І хоча у наступному львівському “дербі” беззаперечним фаворитом вважатиметься “Тайм”, “енергетикам” втрачати буде нічого. Перший тайм харківського поєдинку пройшов за рівної боротьби. Не територіально, бо “Енергія” свідомо віддала ініціативу, знаючи що гра в позиційній атаці не належить до сильних сторін харківської команди. Зате за створеними моментами підопічні Миколи Сича не поступилися. Пропустивши після прикрого рикошету, гості мали щонайменше два моменти для взяття воріт ще до перерви: Тригубець не зовсім вдало опрацював мяч, а Кузь міг найти передачею Скрільова, але вирішив пробити сам – неточно. Початок другого тайму охарактеризувався тиском гостей – Федюк спритно вискочив сам на сам, прохід цей був перерваний підкатом і можливо, заслуговував червоної картки, проте Олег Іванов обмежився попередженням. Господарі, з огляду на рахунок, зрозумівши хиткість становища, додали, і значна частина тайму надалі минула за їхньої переваги – настільки, що в одному з епізодів гостей врятувала поперечина. Проте назагал наша команда контролювала гру в обороні, при цьому зовсім не плануючи задовольнятися поразкою з мінімальним рахунком на майданчику суперника, який у другому колі виключно перемагав. Тому на 39 хвилині гості пішли з пятим польовим, Кузь довершив зусилля Хлюбка та Скрільова. Грати залишалося 28 секунд. Достатньо, щоб забити у міні-футболі, проте цього разу рахунок залишився незмінний. Таким чином “Енергія” занесла собі до активу не тільки пристойну як для нинішнього потенціалу команди гру, але й матеріальне очко до турнірної таблиці. Микола Сич, головний тренер “Енергії”: - Звичайно, без огріхів у діях підопічних не обійшлося, проте назагал грою команди задоволений. Установку – чітку гру в обороні та різкі контратаки – хлопці виконали. Думав, за рахунку 1:1 господарі підуть з пятим польовим, але цього не сталося. Відзначу гру голкіпера Пітулі: якщо у матчі проти ЛТК мав до нього претензії у 2-3 епізодах, то сьогодні він не те що не припустився помилок, а й рятував у кількох моментах. Без проблем знайшов себе у команді Тригубець – навички грати на “стовпа”, тримати мяч від нього нікуди не поділися. Претензій до суддів не маю жодних – якщо Олег Іванов вирішив покарати попередженням Каргіна, значить мав на те підстави. Струк? Думаю, розраховувати на Степана можна буде не раніше, ніж через місяць. Матч з “Таймом”? Ясно, що у суперника кращий добір виконавців, але ми намагатимемося зробити все, щоб це було справжнє “дербі” - ефектне та яскраве. ИСТОЧНИК: http://www.energia.lviv.ua/Pages/News.aspx?newsId=704
Просмотров: 901 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0