Главная » 2008 » Ноябрь » 21 » ТВД” (Львів) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 3:1
ТВД” (Львів) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 3:1

“ТВД” (Львів) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 3:1

Голи: Рогачов (19, 25), Денис (23) – Кулик (30)

“ТВД”: Мельник – Рогачов, Вахула, Сільченко, Маржановський – Чеботарьов, Денис, Хавер, Кордоба – Кіндій

“Ураган”: Їжаковський – Паршиков, Валенко, Сімка, Кулик – Мартиненко, Ткачук, Пилипів, Ярий – Кіндратів

Для “ТВД” було надпринципово перемогти "Ураган" й тим самим реваншуватися за прикру поразку у фіналі Кубка Галичини, який вперше приймав Івано-Франківськ, де й залишився почесний трофей. Упродовж першого тайму в діях гравців відчувалася обережність і відповідальність за результат. Суперники лише вичікували помилки один в одного. Тому до справді небезпечних моментів справа довгий час не доходила. Хоча за першої більш-менш слушної нагоди гравці обох команд пробивали по воротах. Та надійно в цих епізодах діяли воротарі Мельник та Їжаковський. Найзручніший момент для взяття воріт втратив Денис, коли зручно прийняв м’яч на груди й пробив зльоту – Їжаковський був на висоті. А от за хвилину до кінця тайму і він був безсилим, коли найкращий голеадор “ТВД” Рогачов дограв до кінця, здавалось би, втрачений епізод і пробив у нижній кут – 1:0. Тут же Сільченко практично виходив один на один з Їжаковським, але його збив Паршиков: Вахула зі штрафного пробив вище воріт.

На початку другого тайму Кордоба промчався правим краєм і сильно пробив низом, Їжаковський м’яч відбив. Але в потрібному місці і в потрібний час опинився Денис, а це – 2:0. Після цього “теведисти” заграли розкуто, й тому логічним був ще один гол, який провів Рогачов, обігравшись з Маржановським – 3:0. Збільшувати перевагу “ТВД” мав Сільченко, котрого на побачення з Їжаковським відправив Мельник, але в Діми останнім часом дещо збився приціл. Удруге в матчі міг відзначитися Денис, котрий вміло розхитав відразу двох опонентів й, схоже, сам не повірив, що опинився віч-на-віч з воротарем гостей, тому й не зумів виграти цю мікродуель. Та ця невдача аж ніяк не затьмарила свята на вулиці “ТВД”. Гол Кулика на деякий час відновив інтригу, але своєчасно взятий тайм-аут Ковальчиком заспокоїв команду й знову додав їй впевненості. “Ураган” навіть уп’ятьох не зумів чимось здивувати гравців “ТВД”, а Рогачов ще й увігнав м’яча у порожні ворота. Але судді на мить раніше почули сирену. Що ж – 3:1, західне дербі за “ТВД”, який бере курс на Одесу.

Просмотров: 894 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0