Главная » 2008 » Ноябрь » 9 » Енергія» (Львів) – «Єнакієвець» (Єнакієве) – 0:0
12:35
Енергія» (Львів) – «Єнакієвець» (Єнакієве) – 0:0
«Енергія» (Львів) – «Єнакієвець» (Єнакієве) – 0:0 8 листопада. Львів. Палац спорту «Будівельник». 400 глядачів. Судді: В. Дараган (Київ), С. Туржанський (Запоріжжя) Інспектор: М. Повисший (Київ) «Енергія»: Кардаш – Струк, Якунін, Овсянніков, Кондратюк – Піддубний, Федюк, Луців, Кузь. Тренер: Юрій Кобзар «Єнакієвець»: Рябцев-к – Крупин, Хурсов, Кузьмін, Гуменюк – Нестерук, Зам’ятін, Чуднов, Краєвський. Тренер: Микола Шевцов. Попередження: Крупин (5), Хурсов (27) Cуперники завдали достатньо серйозний темп матчу, щоб можна було реально розраховувати на те, що поєдинок закінчиться, так як закінчився. Першопочатківцем у цьому виступив «Єнакієвець» - гості трохи більше володіли м’ячем , і різкими діагональними передачами намагалися «використати «дальню штангу. Утім, подібна лінія матчу тривала недовго, «Енергія» ущільнила захисні ряди і гармонійно перевела гру у більш стримано русло. Воно визначило подальшу напружену боротьбу, у якій важко було знаходити зони для продовження позиційних атак. Успіх, було зрозуміло, прийде до того,хто більш уміло спровокує суперника на те, щоб розкритися. При цьому у господарів подекуди проходили непогані двоходівки, наприклад, за участі Струка, який непогано діяв і у позиційній обороні, та Кондратюка. І якщо під час цих комбінацій львів’яни діяли тактично правильно, то в розгортанні швидких контрвипадів, приміром, тойже Федюк або перестраховувася, гасячи темп, або просто не угледів вчасно логічного продовження. Капітан «Енергії» Валерій Легчанов через ушкодження таки не з’явився на майданчику жодного разу, а в середині першого тайму кадрової втрати зазнали і гості – Нестерук невдало приземлився на руку, і у супроводі клубного лікаря, під оплески глядачів, залишив межі «Будівельника» - надалі за обох ескулапів працював «енергетик» Олександр Василишин, і хоча гра не була наджорсткою, роботи йому вистачало. Потенційно доленосні моменти, які дали додатковий нерв поєдинку, відбулися під завісу тайму. Незрозуміло, де арбітр ФІФА Дараган побачив порушення Кардаша проти Хурсова, і вже був вказав на пенальті, але після консультацій з помічником скасував таки рішення – зберігши справедливість, і пожертвувавши іміджем. А наостанок першої частини тайму публіку потішивРябцев, нерозважливо прийнявшим’яч, і ледь головю не підправивши його у свої ворота. Щоб точно оцінити другий тайм, треба було зазирнути у турнірну таблицю: донбасівці, по-перше, виступали на виїзді, по-друге, мали потенційну триочкову перевагу над «Енергією». Тому підопічні Миколи Шевцова зосередилися на захисті власних воріт. Не одразу – на початку тайму «Єнакієвець» навіть був гострішим, квінтесенцією чого став момент Краєвського. Він, як і вихід Зам’ятина на побачення з бездоганним, якщо опустити епізод на 20 хвилині, Кардашем, став для «Єнакієвця» своєрідною компенсацією за домінуючу гру в обороні. Достатньо класно поставлену, що спричинило проблеми «Енергії» у грі першим номером, а чим менше часу залишалося дофінальної сирени, тим беззастережніше «зелено-білі» на неї переходили. «Енергія» позначила агресію, нечасто, але витискувала моменти. Неточність Федюка, захоплення індивідуальною грою Піддубного на шкоду передачі на вільного партнера, і спритність Хурсова ( і він, і Зам’ятін, виглядали дещо втомлено, але чітко виїжджали на досвіді, і все одно були помітними фігурами матчу), який виніс м’яч уже з порожніх воріт, змусили Юрія Кобзаря ризикнути і піти з п’ятим польовим на 40 хвилині. Проте все одно навіть втрата очка за такої гри давила на свідомість «зелено-білих», і м’яч вони розігрували обережно. Це дало свої плоди у тому, що донбасці не мали жодного шансу не те, що влучити, а навіть вдарити по порожніх воротах суперника, проте і основної мети – забити – внаслідок залізних нервів гостей – львів’яни не досягнули. Юрій Кобзар, головний трннер «Енергії»: - Матч показав наші проблеми з організацією атак. Бракувало травмованого Легчанова, який може зв’язати гру. Єнакієвець? Таких організованих та щільних дій я від суперника і чекав. Епізод з пенальті, який так і не відбувся? Злі язики ще до гри говорили мені, що Дараган симпатизує «Єнакієвцю». Сьогодні я у цьому переконався. ИСТОЧНИК:http://www.energia.lviv.ua/Pages/News.aspx?newsId=477
Просмотров: 908 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0