Главная » 2008 » Сентябрь » 5 » “Кардинал” (Львів) – “ТВД” (Львів) - 0:4
“Кардинал” (Львів) – “ТВД” (Львів) - 0:4

Голи: Рогачов (20, 25, 45), Сільченко (39)

"Кардинал": Пунда (Русецький) - Брожко, Яцишин, Данилюк, Лаба - Багряк, Танський, Когут, Пунько - Волянюк, Хмонко

"ТВД": Колток (Мельник) - Рогачов, Вахула, Денис, Білоус - Чеботарьов, Сільченко, Маржановський, Хавер - Цимбаляк

Попередження: Яцишин - Денис

Арбітри: А.Лютий, М.Левицький

Нещодавно ці львівські команди зустрічалися між собою у товариському матчі й тоді “ТВД” переміг з рахунком 3:1. Тепер же перевага “теведистів” була більш відчутною. Уже з перших секунд поєдинку підопічні Романа Ковальчика стали повноправними господарями на майданчику. І тут же у “ТВД” з’явилися гольові моменти, але удар Рогачова зблокували захисники, а Вахула не реалізував вихід сам-на-сам з кіпером “Кардинала” Пундою. Підопічні колишнього “теведиста” Романа Свища намагалися вдало зіграти на контратаках і в кількох епізодах їм це вдалося. Зокрема, запам’ятався непогано розіграний кутовий, після якого м’яч після удару Яцишина прийняли на себе захисники “ТВД”. А в іншому епізоді ворота “ТВД” врятувала стійка, коли туди цілив усе той же Яцишин. Перший влучний удар нечисленні глядачі залу СКА побачили на 20-й хвилині (команди домовилися зіграти два тайми по 30 хвилин), коли Рогачов “пробив” Пунду – 1:0. Вахула ще до перерви повинен був подвоїти перевагу, але 10-метровий у його виконанні потягнув Пунда.

Після перерви “тевдисти” забили ще три м’ячі і впевнено довели зустріч до логічної перемоги. Спершу уже згадуваний Рогачов добряче накрутив молодого Багряка і поцілив у нижній кут воріт Русецького, котрий замінив у “рамці” Пунду – 2:0. Згодом Сільченко на фланзі ефектно обіграв Брожка і сильно “вистрілив” у верхній кут – 3:0. Після цього “Кардинал” відповів ударом Данилюка в штангу. А підсумував результат товариської гри усе той же Рогачов, котрого вивів на завершальний удар досвідчений Хавер. У підсумкку, 4:0 – переконлива перемога “ТВД”, футзалісти якого у доброму гуморі продовжують підготовку до першог оофіційного матчу нового чемпіонату проти “Єнакієвця”.