Главная » 2013 » Февраль » 28 » Важка перемога «Енергії» над «Спортлідером»
20:55
Важка перемога «Енергії» над «Спортлідером»
Львівська футзальна «Енергія» удома здолала хмельницький «Спортлідер». Перший тайм завершився за переваги гостей – 0:3. Після перерви «зелено-білі» ризикнули і перемогли. Врятувати три очки господарям вдалося завдяки виходу п’ятого польового гравця. Підсумковий рахунок зустрічі 6:4 на їхню користь.

Початок зустрічі був за «енергетиками», які почали розстрілювати ворота суперниками ударами здалеку. Натомість хмельничанам ніяк не вдавалося загострити гру біля воріт Кардаша. Але на 5-й гості таки забили. Михайленко увінчав свій прохід по правому флангу ударом по воротах «Енергії», Кардаш м’яч не парирував, а відбив перед собою. Помилкою голкіпера скористався Івонко, який був першим на добиванні – 0:1. Через хвилину Цой подвоїв перевагу гостей. Відразу по тому Микола Сич взяв тайм-аут.

Після хвилинної перерви Кардаша замінив Лисенко. Згодом «енергетики» створили низку гольових моментів, але реалізувати бодай один із них так і не змогли. Із завершальним ударом виникали проблеми в Овсяннікова, Макаєва та Павленка. Страж воріт Кіндяков у першому таймі залишився «не пробивним». Натомість хмельничани ще до перерви забили втретє. Простріл Сондака замкнув Іванов. За рахунку 0:3 команди пішли на 15-хвилинний відпочинок.

Уже на початку другого тайму «Енергія» пішла в атаку із п’ятим польовим гравцем. При цьому Микола Сич перебудував четвірки. На атаку у більшості працювали Макаєв - Овсянніков – Павленко – Якунін, п’ятим польовим був Бондар. Коли «зелено-білі» втрачали м’яч, на паркет відразу виходив інший квартет: Чепорнюк – Струк – Пічкуров – Рогачов.

Гра у більшості господарям вдалася на славу. При виході п’ятого польового «енергетики» будували гру через простріли на дальню штангу, де чатував Павленко. І ця, на перший погляд, проста тактика принесла господарям успіх. Павленко оформив. Двома голами також відзначився і Овсянніков. Ще один гол у доробку Пічкурова. Отож, уже до середини другого тайму «Енергія» не лише відігралася, а й повела в рахунку. Гості при цьому виглядали деморалізованими.

До кінця гри команди ще обмінялися голами. На влучний удар хмельничанина Фетька, львів’яни відповіли голом Чепорнюка. Гол у ворота Лисенка був наслідком банальної неузгодженості дій воротаря та захисників.

Отож, підсумковий рахунок зустрічі 6:4 на користь «Енергії».

Екстра-ліга. 20 тур
«Енергія» - «Спортлідер+» 2:5
Львів. 28.02.13
Голи:  Павленко (22, 26), Овсянніков (26, 30), Пічкуров (27), Чепорнюк (36) - Івонко (5), Цой (6), Іванов (16), Фетько (31)

«Енергія»: Кардаш, Лисенко (6) - Бондар, Рогачов, Макаєв, Чепорнюк, Пічкуров (21) - Якунін, Струк, Овсянніков, Павленко, Легчанов (14) -  Коваль

«Спортлідер+»: Кіндяков (Тимощук, 31) - Михайленко, Івонко, Чеботарьов, Цой - Фетько, Іванов, Сондак, Коробка - Шеремета, Мартинюк

Попередження: Якунін, 33 - Фетько, 2, Тимощук, 40
Арбітри: Андрій Івашина, Ігор Кравченко (обоє – Суми)

Просмотров: 546 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0