Главная » 2013 » Ноябрь » 29 » Ураган - Локомотив 3:2. Обіграли чемпіона!
12:09
Ураган - Локомотив 3:2. Обіграли чемпіона!

Незважаючи на дії арбітрів і старання учасників єврокубків з Харкова, сьогодні "дракони" продовжили свою переможну серію. Гра була доволі в'язка, але вже на 4-й хвилині Кордоба забив гол, та дав потрібну перевагу господарям. Щоб відігратися гостям знадобився весь тайм - лише на 19-й хвилині Сорокін зрівняв рахунок на табло.

Після перерви знову почалася важка гра тактик та стратегій. Моментів було більше у "Урагану" і на 29-й хвилині Кордоба робить дубль! За наступні 4 хвилини господарі втратили як мінімум 3 дуже хороші нагоди заити третій гол і натомість Шпігарь невідпорно пробив у кут Ципуна. Та одразу після розіграшу з центра поля за 4 дотики м'яч довели до Сімки і Андрій переграв Іваняка! 3:2!

Після цього "дракони" почали грати на утримання, але це було нелегко, адже догравали франківчани з 5-ма фолами у пасиві. Та все ж, навіть гра з 5-ма польовими не врятувала "Локомотив" і "Ураган" відривається у таблиці від харків'ян вже на 8 очок!

Просмотров: 442 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0