Главная » 2014 » Март » 20 » Ураган - Енергія 3:3. Майстер-клас гри в більшості
00:06
Ураган - Енергія 3:3. Майстер-клас гри в більшості

Майже півтора тайми сьогоді франківський "Ураган" провів проти 5 польових гравців львівської "Енергії" на майданчику. Це стало наслідком хорошого старту підопічних Сергія Гупаленка, які силами Макаєва та Морено до 15-ї хвилини вийшли вперед 2:0.

"Дракони" вдало грали першим номером, але у грі проти п'ятірки "енергетиків" змушені були відступити у захист.

Після перерви пройшло 3 хвилини і Рогачов вперше скористався розіграшем шкіряної кулі у більшості 2:1. На 29-й хвилині Морено у подінні правою ногою все ж пробив повз воротаря львівської команди і "Ураган" знову вийшов повів у 2 м'ячі! 3:1.

Не довго раділи вболівальники господарів - вже за 2 хвилини Рогачов оформив дубль і скоротив розрив у рахунку до мінімуму. А на 36-й хвилині Павленко після передачі партнера з метра вразив порожні ворота - 3:3!

Але навіть зрівнявши рахунок гості не відмовилися від контролю гри, діючи вп'ятьох. За цей весь час "Ураган" так і не зміг перехопити володіння і бодай гостро пробити по порожніх воротах. В рехультаті нічия 3:3.

Просмотров: 592 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0