Главная » 2014 » Январь » 25 » "УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - "ГОВЕРЛА" (Ужгород) - 18:1 (7:1)
23:36
"УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - "ГОВЕРЛА" (Ужгород) - 18:1 (7:1)
У суботу, 25 січня, івано-франківський "Ураган-2" здобув свою найбільшу в історії перемогу, розтрощивши вдома ужгородську "Говерлу" з двозначним рахунком 18:1.

Загалом, у Першій лізі цей результат став найбільш розгромнішою перемогою цього сезону. Щоправда, поки найрезультативнішим матчем Першості України залишається поєдинок 3-го туру у Житомирі, де місцевий "ІнБев" розбив ту ж "Говерлу" з рахунком 19:4.

У цій грі у складі івано-франківців дебютували два футзалісти: 20-річний голкіпер Рустам Рахметов, що змінив по перерві Віталія Бірова, та 21-річний Юрій Ковельський, який одразу ж відзначився забитим м'ячем на 27-й хвилині. До цього у воротах ужгородської команди вже побувало 8 м'ячів, натомість господарі пропустили лише одного разу. Однак гол Сергія Сидоренка так і виявився єдиним для гостей.

Загалом аж дев'ять "ураганівців" занесли свої прізвища у протоколі, ставши авторами 18-ти забитих м'ячів. Дублями відзначились кращий бомбардир франківців Михайло Зварич, а також Антон Лясковський та Ігор Корсун. Хет-трик оформив Юліан Горбатий, а найбільше - п'ять голів ("квінта") - на рахунку Павла Миколюка.

Після цієї перемоги підопічні Івана Скіцка закріпилися на другому місці турнірної таблиці західної зони першості, і надалі поступаючись ковельському "Апперкоту" трьома очками. Наступної суботи "Ураган-2" зіграє у Хмельницькому проти місцевого "Спортлідера-2".

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган".

Ураган-2: Біров (Рахметов, 21) - Зварич-к, Рудавець, Горбатий, Ярий - Корсун, Миколюк, Пелех, Лясковський - Кушецький, Баланик, Горпинич, Ковельський.
Говерла: Айрапетов (Овчаров, 36) - Лукіяник, Цигак, Назаренко, Сидоренко, Дудаш, Чумак, Головчак, Бицюк, Пеца.
Голи: Горбатий (2, 29, 30), Лясковський (11, 36), Зварич (15, 29), Пелех (18), Корсун (18, 31), Миколюк (19, 23, 32, 36, 37), Баланик (20), Ковельський (27), Кушецький (33) - Сидоренко (11).
Попередження: Пелех (18) - Бицюк (24), Овчаров (36), Цигак (40).
Просмотров: 459 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0