Главная » 2012 » Ноябрь » 5 » "УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - ФК "ОДЕСА" (Одеса) - 2:2 (0:1)
00:40
"УРАГАН-2" (Івано-Франківськ) - ФК "ОДЕСА" (Одеса) - 2:2 (0:1)
Свій дебютний сезон у Першій лізі івано-франківський "Ураган-2" розпочав з непростої домашньої нічиєї 2:2. У стартовому поєдинку чемпіонату з "Одесою" господарі поступались двома м'ячами, проте зуміли відігратися наприкінці гри, у підсумку розділивши очки з суперником.

Перший тайм завершився за мінімальної переваги більш досвідченіших одеситів, у складі яких лік забитим м'ячам відкрив 30-річний Сергій Таранчук. Причому не лише у звітному матчі, а й загалом у першості, оскільки гра в Івано-Франківську розпочалася швидше, аніж інші поєдинки першого туру.

На 25-й хвилині "Одеса" забила другий гол - після удару Олега Єрьоміна м'яч, зрикошетивши від спини захисника, залетів у дальню "дев'ятку" воріт господарів - 0:2. Підопічні Івана Скіцка продовжували атакувати, за що невдовзі були винагороджені.

На 32-й хвилині Орест Боргун спершу відквитав один м'яч, а за 1,36 до фінальної сирени 22-річний "ураганівець" оформив дубль - майже одразу після того, як франківці перейшли на гру з п'ятим польовим.