Главная » 2013 » Декабрь » 15 » Українки з легкістю проходять Малайзію
20:47
Українки з легкістю проходять Малайзію
Жіноча збірна України з футзалу продовжує свій шлях на Мундіалі. В другому турі українки зустрілися з Малайзією.

Другий матч жіночої збірної України на чемпіонаті світу, на відміну від першого проти Бразилії, приніс підопічним Володимира Колка виключно позитивні емоції. Українки встановили новий рекорд результативності Мундіалю, з рахунком 18:1 розгромив збірну Малайзії.

« Жовто -сині » не стали відкладати справу в довгий ящик і ще до десятої хвилини зустрічі забили у ворота суперниць п'ять м'ячів. Відзначимо, що перший гол збірної України на турнірі забила Катерина Шеремет. Після цього українки дозволили собі трохи розслабитися, за що відразу поплатилися - Малайзія один м'яч відквитала. Втім, пропущений гол ще більше завів українських футзалісток. На перерву вони пішли за рахунку 8:1 на свою користь.

У другому таймі голи забивали виключно підопічні Володимира Колка. Вперше після дворічної паузи у футболці збірної відзначилася Юлія Форсюк, дебютні м'ячі у складі команди собі в актив записали Анастасія Кліпаченко і Ірина Дубицька. Також потрібно відзначити, що відразу трьом українкам вдалося оформити хет -трик - Шеремет, Малишко і Павленко. Саме остання і поставила жирну крапку у матчі.

Третій матч на турнірі підопічні Володимира Колка проведуть 15 грудня проти збірної Росії . Саме в ньому, швидше за все, вирішиться доля другої путівки до півфіналу від групи В.