Главная » 2010 » Январь » 4 » У новий рік – за новими перемогами
22:44
У новий рік – за новими перемогами
Вдало розпочала свої виступи у новому 2010-ому році львівська «Енергія». Команда Миколи Сича у першому матчі нового року впевнено перемогла луганську «ЛТК» - 5:2. На зимові канікули «енергетики» пішли із хорошим настроєм…

Переглянуши передматчеву розминку команд, одразу кинулося у вічі, що у складі «Енергії» до гри готується Сергій Тригубець. Одразу зловив себе на думці, що Сергій вийде на заміну у другому таймі у відзначиться голом у першому матчі після повернення до рідної «Енергії». Як це не дивно, саме так і сталося, однак про все за порядком.

На початку матчу одразу стало помітно: «Енергія» гратиме першим номером, а луганчани шукатимуть своє щастя у грі від захисту на контратаках. Гра почалася, і небезпека біля воріт обох команд не забарилася. Значно частіше вона виникала біля воріт Кирила Ципуна, однак кіпер «ЛТК» діяв безпомилково, раз за разом виручаючи свою команду від неминучого взяття воріт. Утім, все йшло до того, аби «Енергія» таки повела у рахунку. Розіграш штрафного удару Ільницького та Романова завершився влучним ударом Михайла в кут воріт – трибуни «оживають» - «Енергія» забиває перший гол у 2010-ому році. Забивши довгоочікуваний гол, підопічні Миколи Сича дещо збавили оберти. Команда Олексія Соломахіна повноцінно скористатися цим не зуміла – Стрілець, Смоловик та Заворотний не пробили Кардаша. Утім, довго господарювати на майданчику гості не зуміли. Доволі часто «телефоністи» зупиняли львів’ян з із порушенням правил. Як наслідок, тричі вичерпали свій ліміт фолів і тричі гравці «Енергії» могли збільшити розрив у рахунку ударом із 10-ти метрового. Утім, Петрушин, Романов та Рогачов своїми шансами не скористалися. А до цього Рогачов зробив рахунок у матчі 2:0, піправивши м’яч у ворота після чудової передачі Андрія Федюка.

Початок другого тайму дещо зіпсував настрій вболівальникам «Енергії». Перевагу «Енергії» зменшив Стрілець, влучно пробивши головою повз Кардаша. Через п’ять хвилин, коли воротар «ЛТК» Кирило Ципун отримав друге попередження і був вилучений з майданчика, стало зрозуміло: створити сенсацію команді із Луганська не вийде. Чисельну більшість «Енергії» реалізував Ільницький. Іван сильно пробив метрів із 8-ми по центру воріт. А через хвилину Дмитро Іванов замкнув передачу Сергія Задорожного – 4:1. Врятувати уже «мертвий» поєдинок Олексій Соломахін намагався із п’ятим польовим гравцем. Така тактика спочатку дозволила гостям забити другий гол у матчі, однак через кілька секунд Сергій Тригубець, який тільки-но вийшов на майданчик, поцілив у порожні ворота. У цьому епізоді усе для Сергія зробив Андрій Федюк. На цьому гра і завершилася…

«Енергія» (Львів) – «ЛТК» (Луганськ) – 5:2 (2:0)

Львів. Спорткомплекс ЛНУ ім. Івана Франка. 150 глядачів

Судді: Ю. Воложенко (Харків), О. Банасько (Київ)

"Енергія": Кардаш, Романов, Струк, Ільницький, Петрушин, - Рогачов, Федюк, Задорожний, Кузь, - Іванов, Тригубець
"ЛТК": Ципун - Cтрілець, Кардава, Івонко, Безсалов - Онуфрієв, Тменов, Стрельцов, Заворотний - Смоловик

Голи: Романов, 7, Рогачов, 16, Ільницький, 31, Іванов, 32, Тригубець, 40 – Стрілець,25, Смоловик, 40
Попередження: Струк, 13, Романов, 33 – Ципун, 5, Тменов, 28

Вилучення: Ципун, 30 (повторне попередження)

Нереалізовані дабл-пенальті: Петрушин, 15 (мимо), Романов, 16 (воротар), Рогачов, 18 (мимо)

Просмотров: 904 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0