Главная » 2009 » Декабрь » 24 » Тайм» виходить в чвертьфінал Кубка. +коментарі
22:49
Тайм» виходить в чвертьфінал Кубка. +коментарі
«Тайм» пройшов в чвертьфінал Кубка України. «Червоно-чорні» сьогодні обіграли  земляків з «Кардиналу» - 3:1.
У першому таймі відзначилися Москвін та Макаєв. На початку другого періоду Танський зробив рахунок 2:1, а наприкінці матчу крапку поставив Овсянніков – 3:1.

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Тайму»:

В останніх поєдинках ми пропускаємо багато голів. Сьогодні хотів, аби мої підопічні цього не повторили. Загалом, грою своєї команди я задоволений. Ми перемогли і зробили усе заплановане. Щодо суперника, то можу сказати лише теплі слова. Ріст «Кардинала» помітний неозброєним оком. Можливо, у команді виходить ще не все, але бачу, що вони крокують вірною дорогою.

Роман Корінь, головний тренер «Кардинала»:

Звісно, результатом я не задоволений, адже команда програла. На моєму місці кожен тренер скаже те саме. Утім, зіграли непоганий матч. Оскільки є пропущені голи, звичайно, є помилки в обороні. Утім, вважаю, ми гідно виглядали на майданчику. Хлопці старалися. Загалом, у таких матчах ми набираємося досвіду. Чи бачу прогрес у грі своєї команди? Це краще запитати в інших спеціалістів, які дивлять гру зі сторони. Особисто я вважаю, що останні результати продемонстрували, що команда може грати на хорошому рівні.

Просмотров: 682 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0