Главная » 2009 » Сентябрь » 26 » «Тайм» - ТВД: спершу забиваємо, потім відпочиваємо
17:06
«Тайм» - ТВД: спершу забиваємо, потім відпочиваємо
В межах 4 туру чемпіонату України «Тайм» здолав ТВД. Підсумковий рахунок зустрічі 3:2.

Гра розпочалася для «Тайму» напрочуд вдало. Уже на другій хвилині матчу Максим Павленко ударом в дев’ятку оформив першу пробоїну у воротах ТВД. Усе на тій же 2 хвилині після пасу Сергія Якуніна відзначився Денис Овсянніков. Бліцкриг вдався на славу.  Наступне взяття воріт глядачі побачили аж в другому таймі. На 21 хвилині знову забив Павленко.

Здавалось, що в «будівельників» не має ані найменшого шансу на успіх. Але «таймівці» вирішили додати адреналіну своїм уболівальникам, а наставнику сивого волосся. На 23 хвилині після прострілу Кордоби м’яч від Хавера вперше залетів у ворота Іваняка (до слова, страж воріт «Тайму» провів свій перший матч у сезоні). Ще через дві хвилини «теведисти» забили зі стандарту: відзначився Сільченко. Ось вам і напруга… Традиційне, для  таких моментів, апелювання до суддів, пошук погляду президента АМФУ та інспектора матчу Геннадія Лисенчука, жорстка боротьба на майданчику. Впродовж заключних хвилин 15 гри арбітрам довелося чотири рази показувати жовті картки. Але напруга в гол не матеріалізувалася. ТВД не допоміг навіть вихід на майданчик п’ятого польового гравця. Відтак, 3:2 – хоча і не переконлива, але все-таки перемога «Тайму».

Просмотров: 779 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0