Главная » 2010 » Ноябрь » 29 » «Тайм» - «Націонал»: львів’яни гримнули дверима
11:54
«Тайм» - «Націонал»: львів’яни гримнули дверима
В заключному третьому матчі елітного раунду Кубка УЄФА львівський «Тайм» обіграв хорватський «Націонал» - 4:1.

Особливого турнірного навантаження підсумок цієї гри для обох команд не мав. Тим не менш, для хорватів, як і для українці, цей матч був справою честі. Нікому не хотілося покидати Сербію із нулем в графі «очки». Певну моральну сатисфакцію вдалося отримати галичанам. Голами у складі нашої команди відзначилися Бондар, Овсянніков, Скорий та Шевченко.

Отож, за підсумками елітного раунду «Тайм» в групі лише третій. Фатальною виявилася поразка у стартовій грі від господарів міні-турніру – «Економац» (7:1). Після цієї несподіваної невдачі, шанси галичан на перше місце суттєво зменшилися.

За винятком цього провалу, «Тайм» у Сербії виглядав достойно. Лише крайня безвихідь змусила галичан йти уперед на останніх хвилинах матчу із португальською «Бенфікою» із п’ятим польовим гравцем. Це і зумовило поразку «червоно-чорних» (2:1). Хоча по грі галичани практично нічим не поступалися чинному володареві Кубку УЄФА.

Просмотров: 573 | Добавил: futsalukrain | Рейтинг: 0.0/0